BYLI... OBECNI... > ŚWIADKOWIE JEHOWY W MEDIACH

Samuel Heard członek CK powitany jak celebrta w Brazylii.

<< < (12/13) > >>

sawaszi:

--- Cytat: Blue w 20 Wrzesień, 2020, 17:09 ---Usługuje jako sługa pomocniczy.
Nie rozumiem pytania.

--- Koniec cytatu ---



--- Cytat: Blue w 20 Wrzesień, 2020, 15:58 ---Ehhh.... co za temat.

Powiem wam tak: brałem udział w kongresie międzynarodowym w Warszawie 2019 jako nadzorca. Może ja a może nie ja witałem jednego z członków Ciała Kierowniczego, Gerrita Löscha. Powitanie go było ani głośniejsze ani bardziej emocjonujące niż reszty delagatów. Jego "ochroniarzem" był jeden brat - dobrze mi znany nadzorca obwodu, misjonarz, Victor Shinkarenko.


--- Koniec cytatu ---


- he he  ;D - to jak to z Tobą / bo ja już sam nie wiem  :-\

Blue:
Lubię prawdę.

Ze względu na prawdę wybudziłem się z doktryny ŚJ. Jednak to, że wybudziłem się z doktryn ŚJ i zdaje sobie sprawę z ogromnych problemów, których WTS jest źródłem nie oznacza, że będę krytykować każdy aspekt tego wyznania lub wszystkie zdarzenia, które były moim udziałem.

Uważam, że wyolbrzymianie błędów Strażnicy lub dezinformacja na temat WTSu nie przynosi niczego dobrego. Prawdziwe problemy związane z Strażnicą są niepodważalne i ogromne. Naprawdę nie trzeba uciekać się do wypominania im każdej najmniejszej rzeczy.

PS. Słudzy pomocniczy mogli być nadzorcami w działach kongresowych :) W tym sensie byłem nadzorcą.

sawaszi:

--- Cytat: Blue w 20 Wrzesień, 2020, 17:32 ---Lubię prawdę.

Ze względu na prawdę wybudziłem się z doktryny ŚJ. Jednak to, że wybudziłem się z doktryn ŚJ i zdaje sobie sprawę z ogromnych problemów, których WTS jest źródłem nie oznacza, że będę krytykować każdy aspekt tego wyznania lub wszystkie zdarzenia, które były moim udziałem.

Uważam, że wyolbrzymianie błędów Strażnicy lub dezinformacja na temat WTSu nie przynosi niczego dobrego. Prawdziwe problemy związane z Strażnicą są niepodważalne i ogromne. Naprawdę nie trzeba uciekać się do wypominania im każdej najmniejszej rzeczy.

PS. Słudzy pomocniczy mogli być nadzorcami w działach kongresowych :) W tym sensie byłem nadzorcą.

--- Koniec cytatu ---


A cha - teraz rozumie Twoją postawę i zwracam Ci honor  :)

Storczyk:
Fakt, że Brazylijczycy to wesoły i energetyczny naród .
Jednak czy w ten sam  sposób lub choć podobnie :) by Ciebie powitali, gdybyś tam  pojechał  jako Blue, sługa pomocniczy
wykładem z Polski ?

Blue:

--- Cytat: Storczyk w 20 Wrzesień, 2020, 18:08 ---Fakt, że Brazylijczycy to wesoły i energetyczny naród .
Jednak czy w ten sam  sposób lub choć podobnie :) by Ciebie powitali, gdybyś tam  pojechał  jako Blue, sługa pomocniczy
wykładem z Polski ?

--- Koniec cytatu ---

Nie wiem, nie byłem.

Wiem jednak, że w Polsce bracia entuzjastycznie witali wszystkich delegatów bez względu na ich stopień. Jak Gerrit przyjechał, to też entuzjastycznie go witali ale staruszek widać było, czuł się bardzo zagubiony i dawał się prowadzić obsługującym go braciom jak dziecko. Jednak nikt nie robił z tego jakiejś wielkiej kwestii. Oprócz tego wiem od znajomych, którzy a to byli w USA lub Ekwadorze, że tam równie entuzjastycznie ich witano.

Słuchajcie, sprawa kongresu międzynarodowego to bardzo ciekawy temat. Rozpisze się o nim kiedyś, ale obecnie mam za dużo innych zajęć.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej