BYLI... OBECNI... > PSYCHOMANIPULACJA

Czy świadkowie Jehowy stosują agresywny marketing w internecie?

(1/4) > >>

Terebint:
Wczoraj w tym temacie umieściłem informację o koszykarzu, który postanowił zakończyć karierę na rzecz działalności świadków Jehowy. Wczoraj aż tak jeszcze tam minusowo nie było, ale patrzcie dzisiaj ile tam pod tematem jest minusów dla osób, które wyrażają swoje antyświadkowe stanowisko. I nie piszę tu o tych, którzy to robią w wulgarny sposób. Podejrzewam, że albo jacyś świadkowie założyli multikonta i zaczęli minusować tych, którzy wyrazili niepochlebne opinie, albo Organizacja zaczęła dbać o swój PR w mediach i wynajęła ludzi z którejś z farm trolli do pisania pochlebnych komentarzy dla siebie i stawiania minusów tym którym trzeba.

Co o tym sądzicie? Ja z takim czymś spotykam się po raz pierwszy.

Tutaj link do omawianego tematu.

Efektmotyla:
Zgadzam się z twoimi odczuciami.

Mam pewne info że są wyznaczeni duchowo dojrzali najbardziej betonowi z betonowych braci do przebywania na naszym forum i poszukiwaniu ,,zbłąkanych owieczek", mogą mieć też inne zadania.

A tak na bieżąco patrząc jak ewangelizacja od domu do domu jest odstawiana do lamusa to coś ci prawilni muszą dostać do roboty.

Gandalf Szary:
Wprawdzie się nie znam ale faktycznie podejrzane te minusy. Zbyt duża ich ilość pod każdym postem. 

Terebint:
Zdziwiłem się, bo sam tam napisałem komentarz czy dwa, wczoraj chyba jeszcze miałem dwa plusy a dzisiaj kilkanaście minusów. A rzadko się zdarza aby sytuacja obróciła się o 180 stopni, chyba że jest to zorganizowana akcja.

Tatra:

--- Cytat: Terebint w 01 Lipiec, 2019, 17:40 ---Zdziwiłem się, bo sam tam napisałem komentarz czy dwa, wczoraj chyba jeszcze miałem dwa plusy a dzisiaj kilkanaście minusów. A rzadko się zdarza aby sytuacja obróciła się o 180 stopni, chyba że jest to zorganizowana akcja.

--- Koniec cytatu ---


Bo najnowsze światło jest takie, że boty to dobra sprawa, byle służyły Jehowie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej