FORUM W DZIAŁANIU > ZAPRASZAMY DO DZIAŁANIA

Portal randkowy

<< < (17/18) > >>

Uświadomiona:

--- Cytat: Drengr w 12 Czerwiec, 2019, 13:48 ---Taki "zbiornik" - bardzo to zwiazane z chrztem i wogole 😂🤘

--- Koniec cytatu ---

Dobre
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Światus:
Droga Takajaja,

nie myśl, że o Tobie zapomniałem. Nic z tych rzeczy. Wspominałem, że jestem stały i niezmienny jak wzorzec metra z Sevres.

Nie pytasz, co u mnie, ale i tak Ci napiszę. Jest źle i coraz gorzej.
Chyba 100 lat czekam na Twój list lub choćby na puste koperty. Za każdym razem pytam listonosza, czy ma coś dla mnie. Gazetka z Kauflandu i rachunek za prąd, to nie jest to, czego sie spodziewałem...

Od kilku dni jestem cieniem samego siebie. Całe dnie nic nie jem bo myślę o Tobie. Potem całe noce nie śpię, bo myślę o jedzeniu  :D
Moi przyjaciele mówią mi; Bracie, co ci jest? I co ja mam im odpowiedzieć? Że jesteś tą jedną na milion, przeznaczeniem zapisanym w gwiazdach?

Różne myśli krążyły mi po głowie. Miłość cierpliwa jest, ale trzy noce płakałem z deszczem, bojąc się tego, że sto lat być może minie, nim spotkam Cię znów. Płaczę, tak płaczę! I nie wstydzę się tego. Zużyłem chyba wagon chusteczek higienicznych, zanim wpadłem na pomysł, by płakać w pampersa.

Napisz proszę chociaż krótki list, o tym co u Ciebie, jak się masz Kochanie, przyślij mi jasny portret Twój. A ja dla Ciebie ukradę wszystkie kwiaty Holandii, odzyskam księżyc, który ukradli bliźniacy i zawieszę na swoim miejscu, byśmy mogli podziwiać jak nocą gwiazdy spadają.

Jeśli nie stać Cię na znaczek,
to gołębia pocztowego
wyślij proszę jutro z rana.
Ja odbiorę list od niego.
Moja Słodka, Ukochana,
Ja podobnie również zrobię.
Wyślę w drogę wnet bociana,
By Ci prezent zaniósł w dziobie...  ;D

PS. Pośpiesz się, proszę, albowiem czekam z zapartym tchem  :D

Ruda woda:
padłam  ;D ;D ;D ;D ;D

Światus UWIELBIAM ludziów z mega poczuciem humoru  :))

Moyses:

--- Cytat: Światus w 22 Czerwiec, 2019, 22:47 ---Moi przyjaciele mówią mi; Bracie, co ci jest? I co ja mam im odpowiedzieć?

--- Koniec cytatu ---

Nie żałuj nic. Wyobraź sobie, że to był tylko sen.
A Ty im: teraz trochę więcej piję, trochę więcej palę. ;)

Jesteście obrzydliwi! Wszyscy! Jak możecie randkować bez Moysesa? :o Znowu dla mnie świąt zabrakło?



DeepPinkTool:

--- Cytat: Moyses w 22 Czerwiec, 2019, 23:18 ---Nie żałuj nic. Wyobraź sobie, że to był tylko sen.
A Ty im: teraz trochę więcej piję, trochę więcej palę. ;)

Jesteście obrzydliwi! Wszyscy! Jak możecie randkować bez Moysesa? :o Znowu dla mnie świąt zabrakło?

--- Koniec cytatu ---

 :) Zróbmy więc prywatkę, jakiej nie przeżył nikt. Niech sąsiedzi walą, walą, walą,walą do drzwi, Sztuczne ognie niech się palą, palą, palą, a Ty
tańcz i wino pij, niech cały wiruje świat  ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej