NA DOBRY POCZĄTEK > POWITANIE

Witam i ja

(1/3) > >>

szczebiotka:
Chwile się zastanawiałam nad tym czy tu dołączyć, ale niestety musze Was zmartwić :-( będę Was tutaj czasami nawiedzać. Z braku czasu jak i choroby nie będę tu siedzieć godzinami ale od czasu do czasu Was tu odwiedzę :-). Dziękuję tez za zaproszenie, strasznie mi miło z tego powodu.

gedeon:
Miło nam Szczebiotko i serdecznie witamy.

Mario:
Nawiedzają nas :-)  ile tylko chcesz.

Skarbnik:

--- Cytat: szczebiotka w 11 Kwiecień, 2015, 17:59 ---Chwile się zastanawiałam nad tym czy tu dołączyć, ale niestety musze Was zmartwić :-( będę Was tutaj czasami nawiedzać. Z braku czasu jak i choroby nie będę tu siedzieć godzinami ale od czasu do czasu Was tu odwiedzę :-). Dziękuję tez za zaproszenie, strasznie mi miło z tego powodu.

--- Koniec cytatu ---

Witaj!

Czekamy zatem na Twoje nawiedzanie nas :) ...

...im częściej, tym lepiej

Kitty:

--- Cytat: szczebiotka w 11 Kwiecień, 2015, 17:59 ---Chwile się zastanawiałam nad tym czy tu dołączyć, ale niestety musze Was zmartwić :-( będę Was tutaj czasami nawiedzać. Z braku czasu jak i choroby nie będę tu siedzieć godzinami ale od czasu do czasu Was tu odwiedzę :-). Dziękuję tez za zaproszenie, strasznie mi miło z tego powodu.

--- Koniec cytatu ---




Szczebiotko,podepnę się pod Twoje powitanie,bo w sumie to samo bym napisała...
Moi drodzy,pełna nadziei na dobrą atmosferę i możliwość merytorycznych dyskusji,skorzystałam z zaproszenia i z niewielką modyfikacją poprzedniego niku (tamten ponoć był jakiś diabelski) pozwoliłam sobie na zarejestrowanie się.

Obiecuję być grzeczna i nie świńtuszyć  ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej