DYSKUSJE DOKTRYNALNE > POKOLENIE 1914

BURZENIE FILARU WYZNANIA ROK 1914 STUDIA ODWRÓCONE

(1/6) > >>

UWAGA AWARIA:
mam nowe studia ;D ;D
otóż jeden z moich zaprzyjaźnionych współwyznawców ŚJ zgodzi się na dyskusję o roku 1914
a mianowicie o ustalenie tej daty,nie chodzi tutaj o pokolenie o którym wspominał Jezus ale o samą datę ustanowienia rzekomego królestwa
mam zamiar przeprowadzić studia odtruwające niezłego betona,choć to dobry znajomy to beton :),ale zaskoczył go fakt
że nie tylko ta data była wyznaczona jako objecie władzy królestwa Jezusa


przyznam że już troszkę wiem na ten temat bo jestem ŚJ kilka-dziesięcioleci ,bardzo was proszę o pomoc w tym
proszę piszcie na co najlepiej zwrócić uwagę słuchacza,chce abyście dostarczyli mi jak najwięcej argumentów o nieprawdziwości
tej doktryny nie będę w żaden sposób tego oceniał ,porostu chcę porównać i powiększyć swoją wiedzę niekiedy odświeżyć


proszę wrzucajcie linki bo pewnie ten temat już był ,albo nowe własne spostrzeżenia o absurdzie tej doktryny
na pewno przyda sie to dla następnych pokoleń  8-) ;)

 

Efektmotyla:
Ja w rozmowie na temat roku zburzenia jerozolimy otrzymałem informacje że jest rozbierznosc poniewaz chodI o to kiedy zostala wyludniona.
Czyli to ze zburzona nie starczylo musiala byc wyludniona.
Jest to ostatnia deska ratunku betonowego swiadka kiedy rozmawia sie na ten temat.
Wiec mozna powiedziec ze w 1944 roku Warszawa nie została zburzona bo garstka chyba 600 osób żyła w gruzowiskach mimo ryzyka utraty życia.
Może takie porównanie utoruje rozumowi drogę ku podjęciu samodzielnej pracy.

Reskator:

--- Cytat: UWAGA AWARIA w 27 Maj, 2019, 16:58 ---mam nowe studia ;D ;D
otóż jeden z moich zaprzyjaźnionych współwyznawców ŚJ zgodzi się na dyskusję o roku 1914
a mianowicie o ustalenie tej daty,nie chodzi tutaj o pokolenie o którym wspominał Jezus ale o samą datę ustanowienia rzekomego królestwa
mam zamiar przeprowadzić studia odtruwające niezłego betona,choć to dobry znajomy to beton :),ale zaskoczył go fakt
że nie tylko ta data była wyznaczona jako objecie władzy królestwa Jezusa


przyznam że już troszkę wiem na ten temat bo jestem ŚJ kilka-dziesięcioleci ,bardzo was proszę o pomoc w tym
proszę piszcie na co najlepiej zwrócić uwagę słuchacza,chce abyście dostarczyli mi jak najwięcej argumentów o nieprawdziwości
tej doktryny nie będę w żaden sposób tego oceniał ,porostu chcę porównać i powiększyć swoją wiedzę niekiedy odświeżyć


proszę wrzucajcie linki bo pewnie ten temat już był ,albo nowe własne spostrzeżenia o absurdzie tej doktryny
na pewno przyda sie to dla następnych pokoleń  8-) ;)

 

--- Koniec cytatu ---
Ja bym mówił o rzekomej dacie a nie o rzekomym Królestwie.
Są trzy poziomy dowodów przeciw dacie 1914 a co za tym idzie 607 r pne.
-Biblia
-Astronomia
-Archeologia.
Książka Johansona obnażyła tą doktrynę do naga za którą to wyleciał on z hukiem z Organizacji .
Gdzieś ten wątek  jest na forum o datach 1914 i 607.

Gandalf Szary:

--- Cytat: UWAGA AWARIA w 27 Maj, 2019, 16:58 ---mam nowe studia ;D ;D
otóż jeden z moich zaprzyjaźnionych współwyznawców ŚJ zgodzi się na dyskusję o roku 1914
a mianowicie o ustalenie tej daty,nie chodzi tutaj o pokolenie o którym wspominał Jezus ale o samą datę ustanowienia rzekomego królestwa
mam zamiar przeprowadzić studia odtruwające niezłego betona,choć to dobry znajomy to beton :),ale zaskoczył go fakt
że nie tylko ta data była wyznaczona jako objecie władzy królestwa Jezusa


przyznam że już troszkę wiem na ten temat bo jestem ŚJ kilka-dziesięcioleci ,bardzo was proszę o pomoc w tym
proszę piszcie na co najlepiej zwrócić uwagę słuchacza,chce abyście dostarczyli mi jak najwięcej argumentów o nieprawdziwości
tej doktryny nie będę w żaden sposób tego oceniał ,porostu chcę porównać i powiększyć swoją wiedzę niekiedy odświeżyć


proszę wrzucajcie linki bo pewnie ten temat już był ,albo nowe własne spostrzeżenia o absurdzie tej doktryny
na pewno przyda sie to dla następnych pokoleń  8-) ;)

 

--- Koniec cytatu ---
[/b][/size]
Tutaj masz obalenie podstawy wyliczenia roku 1914.
607 - rok zburzenia Jerozolimy,
Trzy i pół czasu to 1260 dni - księga objawienia 12:6,14
7 czasów z Daniela 4:31 i 32 - stąd 2520 lat


https://sjwp.pl/tematy-ktore-warto-przeczytac/jak-prosto-i-na-kilka-sposobow-obalic-607-jako-date-zburzenia-jerozolimy/

Bugareszt:
Z własnego doświadczenia wiem że to bez sensu, szkoda czasu

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej