BYLI... OBECNI... > OSTRACYZM

Przyłączenie się dla świętego spokoju

<< < (9/10) > >>

Storczyk:
Drengr chcę aby był wilk syty i owca cała😉.

lukasz84gl:
Z początku chciałem Ci napisać, że jeśli Ci się nudzi to jedź z kumplami na ryby, w góry lub gdzie tylko chcesz zróbcie kilka flaszek i Ci przejdzie ochota na utrudnianie sobie życia.

Drugą sprawą, którą chciałem napisać, to jest to, że taki fikcyjny powrót do zboru jest możliwy. Z moich doświadczeń wynika, że wszystko zależy od tego jak sytuowany jesteś. Daruje sobie tutaj tłumaczenie, że u ŚJ tak być nie powinno, bo sam widziałem jak to wygląda. Dla mnie to było jasne, masz więcej to możesz więcej byleby nikt nie dostrzegł jawnego przeginania. Więc jeśli jeździsz dobrą furą, masz dobrą robotę albo biznes i w "świecie" coś znaczysz starsi nie są tacy chętni do upominania takich osób. A jeśli już to bardzo delikatnie. A jeśli jesteś zwykły Kowalski to sobie daruj.

I potrzecie jak już wyszło, że chodzi o kobietę to sobie na prawdę daruj. Nigdy do końca nie wiesz co drugiej osobie chodzi po głowie. Ta Twoja sytuacja nie jest jasna, jak na moje po prostu pokrętnie jesteś manipulowany, żeby wrócić do zboru, bo "może Ci się odwidzi" albo "po prostu zszedłeś na złą drogę, ale dobry chłopak z Ciebie. No i pytanie ile wytrzymasz z takim udawaniem?

sawaszi:
Tak sobie myślę , że Drengr nie poznał jeszcze życia w (tych sprawach zborowych) - niech spróbuje tego szczęścia i dylematów po tem   :(
A propos - ponoć życie mamy tylko jedno (obyś go nie "spaprał" i swej wybrance) .

Martin:

--- Cytat: Drengr w 26 Maj, 2019, 21:01 ---Pewna osoba zaproponowała mi żebym przyłączył się tak proforma, to będzie łatwiej mieć ze mną relację - tylko dla korzyści technicznych. (jestem wykluczony).

Co myślicie o takiej propozycji? - (ta osoba twierdzi że zależy jej na mnie).

--- Koniec cytatu ---
To jeden z najbardziej po*ebanych pomysłów, o jakich słyszałem. :P

dziewiatka:
Na czym miałby polegać ten święty spokój.Dzisiaj mimo że jestem od kilku lat nieformalnie po za organizacją jestem nagabywany przez różnych braci , oni nazywają to zachęcany do powrotu do poprzedniej aktywności a mi się nie chce wysłuchiwać tych achów i ochów na cześć orga, każdy dzień ma dość swoich zmartwień i wolę tym się zająć .

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej