BYLI... OBECNI... > NASZE HISTORIE

psychoterapia...

<< < (33/34) > >>

Terebint:

--- Cytat: Tazła w 28 Wrzesień, 2019, 17:04 ---W pewnym momencie organizm zaczyna się buntować, jakby chciał powiedzieć...mam dość, więcej mnie nie katuj.

--- Koniec cytatu ---
Tak z perspektywy lat mogę powiedzieć, że najwięcej złego wyrządził mi brak uczciwości wobec siebie samego. Działo się to na niwie intelektualnej, psychicznej i duchowej. Wiele szkód sobie wyrządziłem poprzez pozytywne afirmowanie swojego życia. Zamiast upaść na kolana i zapłakać wtedy, kiedy organizm i dusza razem wzięte dawały mi znak wszelkimi możliwymi symptomami, że jest to mi teraz najbardziej potrzebne, ja po prostu stałem, jak kołek wbity w ziemię i afirmowałem: "Ja Terebint dam sobie ze wszystkim radę, ja Terebint z dnia na dzień czuję się coraz silniejszy". Co za bzdety. 

To takie "njuejdżowskie pierd-olety", które przedostało się w każdą dziedzinę życia, również do kościołów, a może przede wszystkim tam. Zarówno umysł, jak i organizm nienawidzą kłamania i takiego pieprzenia głupot, więc po jakimś czasie przychodzi za to zapłacić cenę: przewlekłą chorobą i totalnym odłączeniem prądu. Ktoś, kto nigdy nie wskoczył w takie mokasyny to niech nawet nie próbuje tego krytykować. Albo niech krytykuje. Mam to w sumie gdzieś... wiadomo gdzie.

Najważniejsza dziś dla mnie rzecz to wsłuchiwać się w samego siebie i być wobec siebie, jak najbardziej uczciwym. Gdy mam ochotę śmiać się - śmieję się, gdy mam ochotę ponarzekać - narzekam, gdy przychodzi taki czas, że mam ochotę powygrażać Bogu pięścią bądź palcem, czynię to... a potem przychodzi oczyszczenie.

Takajaja:
Ja dusiłam wszystko w sobie. Wszystkie negatywne emocje. Nie mialam sie komu wygadac. Nie moglam. Ja jedyny SJ w rodzinie katolickiej.... wszystko musialam ukrywac przez tyle lat. Nigdy nie moglam zlego slowa na braci powiedziec bo to przeciez zle świadectwo o ORG i o Jehowie. Oraz to że musialabym publicznie przed rodziną sie przyznac ze byłam glupia, niemadra, beznadziejna, nieposluszna wybierajac bycie SJ. Musialabym sie przyznac....ze jednak popelnilam blad i weszlam do sekty. A to oni by tez triumfowali że jacy oni madrzy i przewidujący ze mnie ostrzegali itp
A wspólwyznawcą tez czasem probowalam cos powiedziec, ale wiecie jak to jest. Niektorzy widza i slysza to samo co my, ale i tak w tym fałszywie tkwią. Bo nieoficjalnie to na Org gadają, ale jak przyjdzie co do czego to piersi do obrony sekty staja. Fałsz, fałsz i jeszcze raz fałsz.

Dziekuje "Tazla" za twoje slowa...
Nie jestem feministką, ale zycie potoczylo sie ze musialam sobie radzic sama. I myslalam że co? Ja rady nie dam..? 
Moze bym dala rady gdybym trafila na to forum wczesniej. A to dopiero sie stalo pare miesiecy po.
Pomalu zbieram sily zeby wszystko w zyciu zmienic i pozegnac sie z tą organizacja raz na zawsze. Aczkolwiek teraz skupiam sie na zdrowiu fizycznym. Nic innego mnie nie interesuje. A jak tylko ktos sprobuje sie do mnie zblizyc z zatroskanych braci i siostr to pogryze. Chyba teraz przypominam zranione zwierze, ktore jak ranne to wsciekłe.

zenobia:
Niczego w sobie nie duś , to nam nie słuzy !
Przyznanie się przed samym sobą i innymi , ze dokonaliśmy złych wyborów , nie jest zadnym wstydem , wprost przeciwnie .

Zyczę duzo sił i tylko pozytywnych mysli

stinkfist34:



--- Cytat: zenobia w 28 Wrzesień, 2019, 23:59 ---Niczego w sobie nie duś , to nam nie słuzy !
Przyznanie się przed samym sobą i innymi , ze dokonaliśmy złych wyborów , nie jest zadnym wstydem , wprost przeciwnie .

Zyczę duzo sił i tylko pozytywnych mysli

--- Koniec cytatu ---

Dokładnie tak jest!! Wszakże jak to było w jednej piosence - " z tylu roznych drog przez zycie, kazdy ma prawo wybrac źle..." pamiętanie o tym może trochę pomagać:)

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Takajaja:

--- Cytat: stinkfist34 w 29 Wrzesień, 2019, 03:22 ---
Dokładnie tak jest!! Wszakże jak to było w jednej piosence - " z tylu roznych drog przez zycie, kazdy ma prawo wybrac źle..." pamiętanie o tym może trochę pomagać:)

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

--- Koniec cytatu ---

Jaki tytuł tej piosenki?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej