Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Jak odejść z organizacji z hukiem?  (Przeczytany 5476 razy)

Offline Tortowy SkrytoŻerca

Odp: Jak odejść z organizacji z hukiem?
« Odpowiedź #45 dnia: 20 Wrzesień, 2019, 14:45 »
Nie wiem czy ktoś tutaj już to zapostował, ale gdybym mógł odejść z organizacji jeszcze raz, to na 100% zrobiłbym transmisję live na youtube z komitetu sądowniczego. Można kupić na amazonie mikro kamerę szpiegowską która sprzężona ze smartphonem będzie transmitować wszystko na żywo. Wyobrażam sobie jaka to musiałaby być szpila dla tych starszych, dać się tak wkręcić...  8-)

Jeśli chcesz, możemy zrobić to na moim kanale, mam prawie 3.5 tysiąca subskrybentów więc z pewnością taką transmisję obejrzą setki ludzi.

Pozdrawiam.


Offline Terebint

Odp: Jak odejść z organizacji z hukiem?
« Odpowiedź #46 dnia: 20 Wrzesień, 2019, 15:25 »
Albo wystartuj w najbliższych wyborach (na te już nie zdążysz ;) ). To dopiero kopara by wszystkim opadła. Byłabyś legendą, mówiono by o Tobie jeszcze przez lata. ;)  ;D
"Dusza jest całym światłem... Ciemność jest spowodowana martwym sercem, które ożywić może ból". Hazrat Inayat Khan


Offline lma

Odp: Jak odejść z organizacji z hukiem?
« Odpowiedź #47 dnia: 20 Wrzesień, 2019, 22:05 »
Albo wystartuj w najbliższych wyborach (na te już nie zdążysz ;) ). To dopiero kopara by wszystkim opadła. Byłabyś legendą, mówiono by o Tobie jeszcze przez lata. ;)  ;D

No ale wtedy może stać się sławna, i trafi do rejestrów słynnych ŚJ/ex-ŚJ, np. tu: https://www.ranker.com/list/famous-jehovahs-witnesses/celebrity-lists

No i może zacząć rozsławiać WTS, i co wtedy ? Kopary opadną ?     :D



Offline josh82

Odp: Jak odejść z organizacji z hukiem?
« Odpowiedź #48 dnia: 20 Wrzesień, 2019, 23:30 »
Huknij Starszych w cymbał i odejdź.


Offline mav

  • Ja tu tylko sprzątam
  • Wiadomości: 1 228
  • Polubień: 6988
  • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.
Odp: Jak odejść z organizacji z hukiem?
« Odpowiedź #49 dnia: 20 Wrzesień, 2019, 23:42 »
Jak chcesz odejść z hukiem to napisz list, a następnie podaj termin kolejnego zebrania. Przyjedziemy, i jak będą Cię ogłaszać to wszyscy wstaniemy i zaczniemy klaskać ;D. Zawsze chciałem to u kogoś zrobić, ale nikt się jeszcze nie odważył ::).


Offline Kerostat

Odp: Jak odejść z organizacji z hukiem?
« Odpowiedź #50 dnia: 21 Wrzesień, 2019, 22:37 »
Jak chcesz odejść z hukiem to napisz list, a następnie podaj termin kolejnego zebrania. Przyjedziemy, i jak będą Cię ogłaszać to wszyscy wstaniemy i zaczniemy klaskać ;D. Zawsze chciałem to u kogoś zrobić, ale nikt się jeszcze nie odważył ::).

Też bym przyjechał na takie ogłoszenie!
Tylko daj znać wcześniej!
Ateizm to postawa, że zaprezentowane dowody za istnieniem boga są za słabe aby uznać istnienie takiego bytu za realne.


Offline kormoran

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 228
  • Polubień: 541
  • Każda zmiana ma iść ku lepszemu
Odp: Jak odejść z organizacji z hukiem?
« Odpowiedź #51 dnia: 21 Wrzesień, 2019, 22:46 »
Jak chcesz odejść z hukiem to napisz list, a następnie podaj termin kolejnego zebrania. Przyjedziemy, i jak będą Cię ogłaszać to wszyscy wstaniemy i zaczniemy klaskać ;D. Zawsze chciałem to u kogoś zrobić, ale nikt się jeszcze nie odważył ::).

Mav dam znać bo spodobał mi się pomysł. Chyba, że ktoś będzie pierwszy. 😉


Offline dziewiatka

Odp: Jak odejść z organizacji z hukiem?
« Odpowiedź #52 dnia: 22 Wrzesień, 2019, 11:53 »
Tylko po co odchodzi się dla siebie ,fajerwerki są dla gawiedzi,popatrzą pogwiżdżą i zapomną.Najlepiej tak cicho niech się zastanawiają dla czego, w tedy łatwiej trafić do nich z jakimś przekazem .Miłośnicy fajerwerków interesują się fajerwerkami a nie dlaczego one są takie wybuchowe.


Offline PoProstuJa

Odp: Jak odejść z organizacji z hukiem?
« Odpowiedź #53 dnia: 06 Październik, 2019, 22:29 »
Nie wiem czy to było odejście "z hukiem", ale ja napisałam list... który przesłałam nie tylko do starszych, ale też do prawie wszystkich członków zboru.

Jeden ze starszych wydzwaniał więc po braciach z ostrzeżeniem: "Nie czytajcie listu, nie czytajcie..."... czyli zrobił mi dodatkową reklamę!  ;D

Mam taką refleksję, że odchodząc raczej nie powinno się podejmować kroków, które spowodują, że inni uznają, że to "odstępca - idiota".
Jako Świadek odczułabym ulgę, że ze zboru odszedł jakiś odstępca co ma idiotyczne zachowania (bo przestał kalać imię organizacji). Natomiast gorzej jest poradzić sobie z odejściem ze zboru osoby po prostu NORMALNEJ, która podejmuje taką decyzję. To szokuje innych członków zboru; dociekają co się stało. Myślę, że taki przykład "normalności" krzyczy głośniej niż "odstępca" chcący wszystkich zaszokować.


P.S. Grupowe klaskanie na zebraniu po odczytaniu o odejściu to świetny pomysł - chciałabym coś takiego zobaczyć na własne oczy!  ;D


Offline Aliki

Odp: Jak odejść z organizacji z hukiem?
« Odpowiedź #54 dnia: 07 Październik, 2019, 23:56 »
Ja mam takie pomysły na odejście:
1. Umówić się do służby i zamiast publikacji WTS rozdawać i wkładać do skrzynek odstępcze ulotki
2. Publikować na Whatsapp na swoim statusie wybudzające treści
Huk powinien nastąpić  ;)


Offline Ostatni Mohikanin

Odp: Jak odejść z organizacji z hukiem?
« Odpowiedź #55 dnia: 08 Październik, 2019, 05:24 »
Wejść na salę królestwa obładowany bombami , krzyknąć " Allah Akbar" i wysadzić się w powietrze.
 ;)


Offline Aliki

Odp: Jak odejść z organizacji z hukiem?
« Odpowiedź #56 dnia: 28 Grudzień, 2019, 23:48 »
Wysłać wszystkim znajomym SJ życzenia świąteczne i noworoczne :) a starszakom list o odłączeniu na świątecznej papeterii... U dołu każdej strony dopisać sjwp.pl 8-)


Offline hiacynta

Odp: Jak odejść z organizacji z hukiem?
« Odpowiedź #57 dnia: 31 Styczeń, 2020, 19:02 »
Ja napisałam list o odłączeniu a w nim o tym co wiem itd. Nagrałam odczytując swój list na watchapie i rozesłałam całemu zborowi a później dałam osobiście koordynatorowi ale bracia pierwsi odsłuchali 🙂🙂🙂