NA DOBRY POCZĄTEK > INFORMACJE PROSTO Z "KANAŁU ŁĄCZNOŚCI"

Koniec notatek

<< < (51/51)

WIDZĘ MROKI:

--- Cytat: Snowid w 02 Sierpień, 2019, 06:36 ---No i jak wrażenia głosicieli z nowym światłem? Jak sobie radzą przy głoszeniu na blokach?

--- Koniec cytatu ---

zaznaczenie dodałem

Kwestia, czy głoszą w blokach.

Ostatni raz gdy głosiłem w bloku, było to trzy lata temu i było ciężko.

Nie widziałem ich u mnie w bloku ze dwa lata, w sąsiednim również, przelecą jak tornado i tyle, generalnie ludzie ich gonią.

Teraz jeszcze gdy pedofilia u "świętych inaczej" wyszła na światło dzienne, w Żorach "poszło" kilka tysięcy ulotek, będą mieć jeszcze bardziej pod górkę.

Sterczą przy stojakach i tyle.

Bugareszt:
Też jestem ciekawy , może ktoś jeszcze napiszę jak to teraz wygląda bez tych notatek

UWAGA AWARIA:
fajnie jest bez notatek,teraz wychodzi szydło z worka np w 150 osobowym zborze jak teren w 4msce mylielą z 3 różne osoby
i każda przyjdzie z tym samym tematem  ,takie jaja bywają,albo nowy wejdzie na teren nie odwiedzać,go opierdzielą i tu i tam,
nadzorcy terenów maja bajkę bo nic nie musza notować w zasadzie ,rozdją tereny a ci latają z dobra nowiną :o
nie wiedząc kto ostatnio o czym mówił ,teraz każdy ma swoją inicjatywę,niektórzy też co mają trochę oleju jeszcze unikają takiej służby jak ognia,znam takiego co lubił z grupami jeździć na wioski ,tylko zapomniał z czym był ostatnio
 ;D ;D
jak tak dalej pójdzie to WTS zbierze żniwo swojej pracy :o  albo wprowadzą taki nowy wstęp"przepraszam a z czym byłem ostatnio"?

Drengr:

--- Cytat: UWAGA AWARIA w 02 Sierpień, 2019, 11:41 ---fajnie jest bez notatek,teraz wychodzi szydło z worka np w 150 osobowym zborze jak teren w 4msce mylielą z 3 różne osoby
i każda przyjdzie z tym samym tematem  ,takie jaja bywają,albo nowy wejdzie na teren nie odwiedzać,go opierdzielą i tu i tam,
nadzorcy terenów maja bajkę bo nic nie musza notować w zasadzie ,rozdją tereny a ci latają z dobra nowiną :o
nie wiedząc kto ostatnio o czym mówił ,teraz każdy ma swoją inicjatywę,niektórzy też co mają trochę oleju jeszcze unikają takiej służby jak ognia,znam takiego co lubił z grupami jeździć na wioski ,tylko zapomniał z czym był ostatnio
 ;D ;D
jak tak dalej pójdzie to WTS zbierze żniwo swojej pracy :o  albo wprowadzą taki nowy wstęp"przepraszam a z czym byłem ostatnio"?

--- Koniec cytatu ---

że tak odpiszę śpiewająco:

"I co ja robię tu, u-u, co ty tutaj robisz
są takie rzeczy że nikt nie zaprzeczy
po co tu się głowić
z daleka słychać szum, u-u, co ty tutaj robisz"

 ;D ;D ;D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej