DYSKUSJE DOKTRYNALNE > BIBLIA - DYSKUSJE.....

Biblijna propaganda?

<< < (3/4) > >>

Nadaszyniak:
(mtg): znalazłem ciekawostkę nt.'' Biblia o archaniele Michale'' podsyłam link

https://www.onet.pl/informacje/stacja7/naczelny-wodz-niebianskich-sil-zbrojnych-co-biblia-mowi-o-archaniele-michale/0bjd0n8,30bc1058

dziewiatka:
To prawda,że Biblia ma sporo wad z tą najważniejszą ,przedkłada dobro idei nad człowieka.Czasami można znaleźć coś naprawdę wartościowego jakąś myśl,która mogłaby przyczynić się do poprawienia ludzkiego losu tylko została zdewaluowana przez ludzi którzy wzięli na swoje barki wytłumaczenie nam prostym ludziom jak to wszystko należy rozumieć a szlachetne zasady unieważnili przez wyjątki tak liczne że to one stały się regułą.

Sebastian:

--- Cytat: Roszada w 29 Kwiecień, 2020, 22:40 ---Głośno było, że poglądy mu się sporo naprostowały. ;)
--- Koniec cytatu ---
Czy on gdzieś opublikował korektę swoich poglądów?
czy można prosić linka do tych "naprostowanych" poglądów Agnosiewicza?

Nadaszyniak:
(mtg): zastanawiam się nad pytaniem do tytułu wątku - Gdzie kończy się ciekawość a rodzi obsesja?

janekkowalski:
Tu na forum widać, że ewidentnie są jednostki które mają obsesje. Potrafią sami sobie odpowiadać, zakładać wątki z takim tytułem niczym słaba Gazeta żeby wzbudzić zainteresowanie czytelnika. Czasami tak się zastanawiam, czy to czyjeś zajęcie dochodowe, taki etat, własna działalność? Bo to by sporo tłumaczyło.

Aż się chce, tak delikatnie, zalecić konsultacje z jakimś specjalistą ;)

Ciekawe czy ten post nie zniknie  ;D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej