NA DOBRY POCZĄTEK > KWESTIE TECHNICZNE

Jak wysłać filmik

<< < (2/2)

Światus:

--- Cytat: Storczyk w 13 Maj, 2019, 10:03 ---Wiem, ze to dziwne pytanie "skopiowany".Jak to zrobić?

--- Koniec cytatu ---

Kiedy klikniesz na filmiku "strzałkę" UDOSTĘPNIJ - jedną z opcji jest Skopiuj link. Link wklejasz do postu na forum i gotowe. Dalej tak jak napisał Donnie  ;)

W załączniku jest, co i jak  :D

Storczyk:
DonnieJGDarko ,Swiatus dziękuję za podpowiedz i instrukcję ☺

Aliki:
A ja mam pytanie odnośnie filmików ale nie z YT. Mam filmik w pamięci telefonu i chciałabym go wkleić na forum. I nie mogę. Czy to wynika z tego, że za dużo MB? Podobnie z niektórymi fotkami  :-\

Światus:

--- Cytat: Aliki w 24 Maj, 2019, 22:58 ---A ja mam pytanie odnośnie filmików ale nie z YT. Mam filmik w pamięci telefonu i chciałabym go wkleić na forum. I nie mogę. Czy to wynika z tego, że za dużo MB? Podobnie z niektórymi fotkami  :-\

--- Koniec cytatu ---

Nie wiem, więc się wypowiem.
Można zamieścić filmik na swoim koncie na YouTube i wtedy nie ma problemu.
Inną metodą jest wrzucenie go do chmury i wstawienie linku. Ale wtedy nie widać "obrazka"...
Chyba nie ma innych sposobów, ale mogę się mylić.

mav:
Nie ma aktualnie możliwości wstawiania filmików na forum tak, by były widoczne podobnie jak te wstawiane przez Youtube. W związku z tym tak jak Światus napisał - jedyna opcja to wrzucenie filmiku na swoje konto w Youtube bądź Vimeo (inny, konkurencyjny serwis do wrzucania filmów) i wtedy wstawienie go tutaj tak jak każdy inny film z Youtube. Druga opcja to wrzucenie filmu np. na Google Drive i wstawienie tutaj linku, wadą tego rozwiązania jest że nie będzie widoczna miniatura i film będzie się otwierał w nowej zakładce po kliknięciu w link.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej