DYSKUSJE DOKTRYNALNE > BIBLIA - DYSKUSJE.....

Hebr 7.3 czy z tego wynika, że Jezus nie miał początku?

<< < (21/22) > >>

Storczyk:
Tak sie zgadza .Ale dlaczego ,nie mam sie przyznać do kogoś kto jest wporzadku ,nie czuje sie nie przymuszana itd.To dosc fałszywe i dziwne.Wsumie  Piotr , zapadł sie 3 razy!Wybaczyl mu.

Gremczak:

--- Cytat: Storczyk w 09 Maj, 2019, 21:07 ---Tak sie zgadza .Ale dlaczego ,nie mam sie przyznać do kogoś kto jest wporzadku ,nie czuje sie nie przymuszana itd.To dosc fałszywe i dziwne.Wsumie  Piotr , zapadł sie 3 razy!Wybaczyl mu.

--- Koniec cytatu ---
Co fałszywe i dziwne?

Storczyk:
Wiara to wiara po prostu Ty decydujesz..A u sj jesteś ofiarą losu.Fauszywe i Dziwne ,aby zapierać sie Jezusa .Dlaczego ?Tak w sekcie sj zapieraja sie przyjaciół.I na ulicy udaja ze nie widza😀.Miłość Niewolnika. Sluchaja bardziej Niewolnika niz Boga.

Gremczak:

--- Cytat: Storczyk w 09 Maj, 2019, 21:51 ---Wiara to wiara po prostu Ty decydujesz..A u sj jesteś ofiarą losu.Fauszywe i Dziwne ,aby zapierać sie Jezusa .Dlaczego ?Tak w sekcie sj zapieraja sie przyjaciół.I na ulicy udaja ze nie widza😀.Miłość Niewolnika. Sluchaja bardziej Niewolnika niz Boga.

--- Koniec cytatu ---
SJ słuchają kilku osób, niewolnika,który twierdzi ,że występuje w imieniu boga. Ty natomiast kilkunastu osób, którzy też twierdzili ,że występują w imieniu boga. Żadna różnica.

Światus:

--- Cytat: Stanisław Klocek w 09 Maj, 2019, 15:22 ---Ja zaimek osobowy "niego" zamieniłem w imię osoby.

--- Koniec cytatu ---

Bardzo uprościłem treść, ale ok, napiszę jak powinno być.

Ten dom został zbudowany przez Stanisława i jest on dla niego.

Do Twojego rozumowania nie pasuje litera "i" pomiędzy twierdzeniami.
Bez sensu są zdania 2 i 3 np. Przez Jezusa i dla Jehowy (...)
Bardziej sensowne byłoby; Przez Jezusa i Jehowę... lub Dla Jezusa i Jehowy...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej