NA DOBRY POCZĄTEK > INFORMACJE PROSTO Z "KANAŁU ŁĄCZNOŚCI"

RODO a aktywni obecni ŚJ

(1/3) > >>

kormoran:
Witam
Dużo czytałem tu na forum o osobach które uzyskały od Nadarzyna informację o swoich danych osobowych w tym druk S-77. Ale to osoby, które są ex. Mam więc pytanie czy jest tu ktoś z obecnych ŚJ którzy wystąpili o udostępnienie danych osobowych? Otrzymaliście?

Gandalf Szary:
Wydaje mi się, że byłoby to mocno podejrzane. Taka osoba zwróciłaby na siebie uwagę usługujących. Już sam fakt nie podpisania RODO jest kontrowersyjną sprawą w zborze. Takie osoby są na cenzurowane.   

kormoran:
Gandalf Szary  dlaczego podejrzane? Osobiście nie podpisałem zgody. Uważam, że te pisemko o zgodę to nadgorliwość prawników. Dodatkowo strzał w kolano bo niezgodne  z RODO. Znam kilku którzy nie podpisali. Ciekawi mnie tylko czy i jakie dane udostępnili. A uważam, że warto dać zajęcie prawnikom.

Xevres:

--- Cytat: Gandalf Szary w 02 Maj, 2019, 21:07 ---Wydaje mi się, że byłoby to mocno podejrzane. Taka osoba zwróciłaby na siebie uwagę usługujących. Już sam fakt nie podpisania RODO jest kontrowersyjną sprawą w zborze. Takie osoby są na cenzurowane.

--- Koniec cytatu ---

Wszyscy starsi i słudzy musza podpisać bo inaczej aut. Jak przeciętny głosiciel nie podpisze to aut ze szkoły. Także masz racje, ze nie podpisanie jest mocno podejrzane i krytykowane bo co? Nie ufasz niewolnikowi? Hehe jak pisze o „niewolniku” to aż mi się śmiać chce jak się mocno w niego wierzyło jej


--- Cytat: kormoran w 02 Maj, 2019, 21:23 --- Gandalf Szary  dlaczego podejrzane? Osobiście nie podpisałem zgody. Uważam, że te pisemko o zgodę to nadgorliwość prawników. Dodatkowo strzał w kolano bo niezgodne  z RODO. Znam kilku którzy nie podpisali. Ciekawi mnie tylko czy i jakie dane udostępnili. A uważam, że warto dać zajęcie prawnikom.

--- Koniec cytatu ---

W zborze gdzie jesteś ktoś kto nie podpisał może być w szkole?

kormoran:
 
--- Cytuj --- Wszyscy starsi i słudzy musza podpisać bo inaczej aut. Ja Jak przeciętny głosiciel nie podpisze to aut ze szkoły.  :) Także masz racje, ze nie podpisanie jest mocno podejrzane i krytykowane bo co? Nie ufasz niewolnikowi? Hehe jak pisze o „niewolniku” to aż mi się śmiać chce jak się mocno w niego wierzyło jej

--- Koniec cytatu ---

Nie zgodzę się z tym. Dlaczego z automatu mam podpisać coś co jest niezgodne z prawem i nie wymagane przez ROD O dla zwiazków wyznaniowych?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej