INNE RELIGIE, WYZNANIA, ATEIZM... > KOŚCIOŁY CHRZEŚCIJAŃSKIE

Tylko nie mów nikomu

<< < (20/21) > >>

Drengr:

--- Cytat: sawaszi w 06 Sierpień, 2019, 23:00 ---

O tym świadczy cały NT (historia apostołów i świadectwo Marii Magdaleny) .
- ponad 2 miliardy chrześcijan w to wierzy .

--- Koniec cytatu ---

Ludzie - zacznijcie wreszcie jeść gówno - przecież miliardy much nie mogą się mylić.

sawaszi:

--- Cytat: Gremczak w 07 Sierpień, 2019, 01:27 ---Nie cwaniak tylko nie naiwny.To powiedz mi co z tą weryfikacja ?Jakoś sobie nie poradziłeś.

--- Koniec cytatu ---


Powalasz mnie swoim myśleniem  :D (biore na Ciebie poprawkę , dla myślących inaczej) - wolnomularzy  :)


--- Cytat: Drengr w 07 Sierpień, 2019, 08:23 ---Ludzie - zacznijcie wreszcie jeść gówno - przecież miliardy much nie mogą się mylić.

--- Koniec cytatu ---
 

Mam takiego sąsiada co poczoł się odchudzać i takie teraz słowa wypowiada ; "po co jeść ? jak i tak g.... z tego wychodzi"
- a ja myślę , że to tak mu się teraz stało od tej "diety cud" efekt niedożywienia mózgu i ma już halucynacje  :-\

Gremczak:

--- Cytat: sawaszi w 07 Sierpień, 2019, 14:54 ---

Powalasz mnie swoim myśleniem  :D (biore na Ciebie poprawkę , dla myślących inaczej) - wolnomularzy  :)
 



--- Koniec cytatu ---
No widzisz ja przynajmniej myślę.Nie wiem jak jest u Ciebie.

sawaszi:

--- Cytat: Gremczak w 07 Sierpień, 2019, 22:03 ---No widzisz ja przynajmniej myślę.Nie wiem jak jest u Ciebie.

--- Koniec cytatu ---


Ech u mnie to jest tak - myślę i wiem co i jak (wiedza i doświadczenie)  :)
A cha - poznałem to i tamto (wiele) .

Gremczak:

--- Cytat: sawaszi w 07 Sierpień, 2019, 22:46 ---

Ech u mnie to jest tak - myślę i wiem co i jak (wiedza i doświadczenie)  :)
A cha - poznałem to i tamto (wiele) .

--- Koniec cytatu ---
To powiedz Czy da się zweryfikować to co powiedziałeś wcześniej.Jezus zmartwychwstał i żyje.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej