TOWARZYSKIE POGADUCHY > NA WESOŁO

Jedyny prawdziwy Bóg Mega Wąż 9

<< < (6/7) > >>

mav:

--- Cytat: Storczyk w 11 Maj, 2019, 16:05 ---Synek ,dziś mnie zapytał"Mamo w kogo my wierzymy, bo Weronika (koleżanka z gry komputerowej☺)wierzy w Mega Węża 9.Ale sie zaczęłam śmiać ...

--- Koniec cytatu ---

Przynajmniej dowiedziałaś się o tym z forum przed synem i mogłaś zabłysnąć ;D.

Storczyk:

Dokładnie.Fajnie być w temacie.Nadążać.😉

Nikt:
Ja znam kilka osób którym mega wonsz9 pomaga i całkiem  dobrze się maja, 😀

wybraniecGwiazd:
Potwierdzam megawonsz9 wyciągnął mnie z sekty Sj , od tamtej pory materializuje większość rzeczy w moim życiu , Np.wychodzilem rano do sklepu i w lodówce było totalnie pusto, wracam i lodówka pełna a i nawet zimno piwo się znalazło. Chodź czasem przyznam ze mnie zaskakuje bo np zanim położę się spać widzę zimnego browara rano wstaje a go już nie ma🤷‍♂️Dacie wiarę w takie cuda ? Aha megawonsz9 pomógł mi z depresja , samotnością , odbudował poczucie własnej wartości i sprawił ze żyje i czuje się świetnie. Także gorąco polecam - Wybraniec megawensza9🙋🏼‍♂️

Gremczak:

--- Cytat: wybraniecGwiazd w 11 Maj, 2019, 21:15 ---Potwierdzam megawonsz9 wyciągnął mnie z sekty Sj , od tamtej pory materializuje większość rzeczy w moim życiu , Np.wychodzilem rano do sklepu i w lodówce było totalnie pusto, wracam i lodówka pełna a i nawet zimno piwo się znalazło. Chodź czasem przyznam ze mnie zaskakuje bo np zanim położę się spać widzę zimnego browara rano wstaje a go już nie ma🤷‍♂️Dacie wiarę w takie cuda ? Aha megawonsz9 pomógł mi z depresja , samotnością , odbudował poczucie własnej wartości i sprawił ze żyje i czuje się świetnie. Także gorąco polecam - Wybraniec megawensza9🙋🏼‍♂️

--- Koniec cytatu ---
I to jest prawdziwy bóg.Nie jak tamte 2 biblijne. Dużo mówią a mało robią. Chociaż to dobre ,że robią ludzi w konia.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej