NA DOBRY POCZĄTEK > POWITANIE

Dzień dobry wszystkim :)

(1/11) > >>

Cytryna:
Jakoś onieśmielona jestem troszku  ;) Dziękuję Robertowi Dworak za pomoc w zalogowaniu się. .Mam 48 lat z czego 24 w przenajświętszej organizacji.Nigdy nie wdrapałam się na drabinę kariery.Dwa razy tylko byłam pionierką pomocniczą i to dzięki rabatowi godzinowemu  łaskawie udzielonemu.Oboje z mężem budziliśmy się powoli od momentu,gdy chyba ?? dwa lata temu ni z gruszki ni z pietruszki na zakończenie zebrania wyskoczył starszy i stwierdził,że na stronie jw.org zamieszczono oficjalne stanowisko w sprawie ochrony dzieci.Dokładnie tak rzekł.Po czym pieśnia i modlitwa.Mnie tknęło(z racji epizodu molestowania w dzieciństwie),ale mój mąż myślał,że to chodzi o ochronę dzieci świadków na zgromadzeniach.Weszłam wiec na stronę ,szperałam ,szukałam i nic.Napisałam wiec do siostry z Niemiec, spytała -to Wy nic nie wiecie?? pomogła mi znaleźć ten dokument,niestety nie jest on przetłumaczony na język polski.Więc tłumacz googlowski poszedł w ruch.Idzie zrozumieć sens.I SZOK.Odjęło nam dosłownie siły psychiczne i fizyczne.Potem jakoś wyparliśmy ,ale już od drzwi do drzwi nie byliśmy w stanie iść.W tym roku dwa miesiace temu nasi przyjaciele z Niemiec zaczęli nas uświadamiać ,wysyłać nagrania z australijskiej Komisji Królewskiej i znów SZOK,niesmak ,gniew.Później doktryny.W tej chwili mąż jest przed rozmowa ze starszymi (w gotowości list z oświadczeniem o odłączeniu).Ja na razie unieczynniam sie.Nie wiem na jak długo.Resztę opisze później,o ile chcecie.Jestem z pieknego miasta w warmińsko mazurskim.

klenczon:
Miło przywitać Ciebie "Cytryna" oraz twojego męża.
Czekamy z niecierpliwością co będzie dalej, pisz i jeszcze raz pisz.  :) :) :)

abece:
Witam, pozdrawiam Cię Cytryno i Twojego męża.
Pewna część macie za sobą, przygotowani na następne kroki, jak "czuje serce", co mówi doświadczenie, rozsądek, logika, fakty.

Powodzenia i chętnie, jeżeli zechcesz, to dowiem się więcej, co dobrego, nowego u Was.

Asturia:
witam Cytryna bardzo się cieszę, że kolejne osoby poznali prawdę o tej organizacji (korporacji), gratuluję za odwagę i zdecydowane kroki, wyzwolenie się od duchowej i psychicznej niewoli jest bezcenne, według ewangelii prawda ma nas wyzwolić a nie prowadzić do niewoli u amerykańskiego niewolnika, życzę wam wytrwałości, pamiętajcie, że nie jesteście sami, nas jest coraz więcej, piszcie o wszystkim co was niepokoi

DeepPinkTool:
 :)  Witam Cię serdecznie Cytryno  :) pozdrowienia z łódzkiego.  :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej