Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: BIOENERGIO TERAPIA - co myślicie?  (Przeczytany 7145 razy)

Offline Terebint

Odp: BIOENERGIO TERAPIA - co myślicie?
« Odpowiedź #75 dnia: 02 Maj, 2019, 18:09 »
Chińczycy tak wspaniale się leczą, a ich przewidywana długość życia jest daleko za Polską, gdzie się leczy tylko objawy a nie całego człowieka: źródło
"Dusza jest całym światłem... Ciemność jest spowodowana martwym sercem, które ożywić może ból". Hazrat Inayat Khan


Offline abece

Odp: BIOENERGIO TERAPIA - co myślicie?
« Odpowiedź #76 dnia: 02 Maj, 2019, 18:12 »
Jehowicka metoda odwracania uwagi od głównego zagadnienia przyczepiając się do czegoś zupełnie innego (do tego wysuwają nieuzasadnione oskarżenia) na mnie nie działa, try harder.
Jak masz o jakieś totalnie niezwiązane z tym tutaj tematem zadobóle, to utwórz sobie na to osobny wątek, a nie rób śmietnika.
Coś Ci przeszkadza - masz opcję raportowania.
I vice versa.
Dostrzeganie jednego, przymykanie oko na drugie.
W orgu i tego pod dostatkiem.
Az się "ulewa" blee.
Wszyscy wiemy o tym.


Offline Niezapominajka

Odp: BIOENERGIO TERAPIA - co myślicie?
« Odpowiedź #77 dnia: 02 Maj, 2019, 18:14 »
Regulamin forum zabrania mówić że czosnek ma właściwości lecznicze ? :) :) :)
No to się Pan czosnek naraziłeś administracji :)

A swoją drogą w aptekach na półkach obok leków medycyny konwencjonalnej stoi sobie pan czosnek i inne naturalne specyfiki, zioła
 i nikt ich nie wypędza, a wręcz lekarze zapisują lub doradzają.
Klasztor ojców bonifratrów wraz ze szpitalem gdzie leczy się ziołami też działa w PL całkiem legalnie i nikt im nie zabrania działać.
Ale tutaj na forum rozmowa o ich sposobach leczenia byłaby nielegalna???
Chyba zaśpiewam " dziwny jest ten świat"

Drodzy admini dla was do przemyślenia
Przed drugą wojną światową ludzie mówili, będzie wojna, będzie wojna i przyszła wojna.
Teraz też ludzie mówią że ma być wojna pomiędzy chrześcijanami i muzułmanami.
Ne wiem czy prawda czy nie prawda, ale coś w tym musi być skoro i muzułmanie też mówią o wojnie.

W czasie wojny nie będzie dostępu do aptek.
A jak myślicie jak ludzie będą się leczyć?

Czy wiecie że gdy w XIV wieku czarna śmierć pustoszyła dużą część Francji, niektórzy nie zachorowali?
Mieli kontakt z chorymi ale nie zarazili się.
Jak to możliwe? Poznali i rozpowszechnili recepturę naturalnego antybiotyku.
Tak uratowali  tysiące ludzi....

Myślę że powinniście zmienić nastawienie do naturalnych metod leczenia. Decyzja należy do was. :)

Nie wszystkie burze w Twoim życiu są po to by komplikować ci plany, niektóre mają oczyścić Twoją ścieżkę z tego co zbędne.


Offline Xevres

Odp: BIOENERGIO TERAPIA - co myślicie?
« Odpowiedź #78 dnia: 02 Maj, 2019, 18:18 »
Chińczycy tak wspaniale się leczą, a ich przewidywana długość życia jest daleko za Polską, gdzie się leczy tylko objawy a nie całego człowieka: źródło

Daleko za polska? 😂 chyba lekcja geografi by się przydała, plus to, ze tak zaludniony kraj jak oni, ma najdłuższa żywotność plus maja ogromne zanieczyszczenie środowiska... a mimo wszystko żyją tyle co my
wolnym jest się dopiero wtedy gdy można wszędzie i zawsze być sobą


Offline Terebint

Odp: BIOENERGIO TERAPIA - co myślicie?
« Odpowiedź #79 dnia: 02 Maj, 2019, 18:25 »
Serio? Mnie by się przydała lekcja geografii? [niby z jakiej paki?] A może innym uczciwości intelektualnej i logicznego myślenia?
"Dusza jest całym światłem... Ciemność jest spowodowana martwym sercem, które ożywić może ból". Hazrat Inayat Khan


Offline Xevres

Odp: BIOENERGIO TERAPIA - co myślicie?
« Odpowiedź #80 dnia: 02 Maj, 2019, 18:30 »
Serio? Mnie by się przydała lekcja geografii? [niby z jakiej paki?] A może innym uczciwości intelektualnej i logicznego myślenia?


Napisałeś:
Chińczycy tak wspaniale się leczą, a ich przewidywana długość życia jest daleko za Polską, gdzie się leczy tylko objawy a nie całego człowieka: źródło

Odnośnie chińczyków: „ich przewidywana długość życia jest daleko za Polska”. Jeśli 2,5 roku to to daleko za polska to gratuluje przy czym przypomnę porównujemy 40 milionowy kraj z krajem ponad miliardowym czego chyba nie bierzesz pod uwagę.
wolnym jest się dopiero wtedy gdy można wszędzie i zawsze być sobą


Offline Terebint

Odp: BIOENERGIO TERAPIA - co myślicie?
« Odpowiedź #81 dnia: 02 Maj, 2019, 18:32 »
Sorry, chodziło mi o odległe miejsce w rankingu. 71 miejsce, gdzie wspaniale leczy się ludzi i bodajże 49 miejsce Polska, gdzie źle leczy się ludzi.
"Dusza jest całym światłem... Ciemność jest spowodowana martwym sercem, które ożywić może ból". Hazrat Inayat Khan


Offline Xevres

Odp: BIOENERGIO TERAPIA - co myślicie?
« Odpowiedź #82 dnia: 02 Maj, 2019, 18:36 »
Sorry, chodziło mi o odległe miejsce w rankingu. 71 miejsce, gdzie wspaniale leczy się ludzi i bodajże 49 miejsce Polska, gdzie źle leczy się ludzi.

Niom i mężczyźni w Polsce żyją średnio 2-3 miesiące dłużej... bez kitu a co powiesz o tym ze to ponad miliardowy kraj? Wyobrażasz sobie leczenie chinczykow metodami europejskimi? Skoro leczą się naturalnymi metodami i żyją 2-3 miesiące krócej a maja mniejszy dostęp do wody czy sanitariów to chyba o czymś świadczy? Czy tez nie?
wolnym jest się dopiero wtedy gdy można wszędzie i zawsze być sobą


Offline Terebint

Odp: BIOENERGIO TERAPIA - co myślicie?
« Odpowiedź #83 dnia: 02 Maj, 2019, 18:48 »
Sorry, ale może to dla Ciebie szokujące, ale w Chinach istnieją szpitale, i ludzi leczy się według standardów medycyny Zachodniej. Po rewolucji kulturalnej Mao zakazał leczenia metodami zgniłego Zachodu. Obniżyła się wtedy gwałtownie jakość i długość życia mieszkańców. Dopiero w latach 80. XX wieku za Deng Xiaoping przywrócono medycynę Zachodnią do łask. I wtedy jakość, jak i długość życia mieszkańców zaczęła się poprawiać. Proszę poczytaj na ten temat chociaż trochę książek, to sam się dowiesz, że tam gdzie nie ma szpitali i dostępu do odkryć medycyny zachodniej - czyli przede wszystkim na wsiach - to długość życia jest znacznie krótsza.

Xevres a jeżeli dalej będziesz chciał pisać, coś tak głupiego to zastanów się nad tym, bo będę musiał Ci dać ignore, bo nie mam czasu na utarczki słowne z ludźmi z mentalnością bitych żon. A więc, jak możesz to zlituj się nade mną, bo mam dość czytania takich rzeczy mimo iż sam nie jestem zwolennikiem medycyny konwencjonalnej, ale to co cesarskie w tym wypadku cesarzowi trzeba oddać...

"Dusza jest całym światłem... Ciemność jest spowodowana martwym sercem, które ożywić może ból". Hazrat Inayat Khan


Offline Xevres

Odp: BIOENERGIO TERAPIA - co myślicie?
« Odpowiedź #84 dnia: 02 Maj, 2019, 18:56 »
Sorry, ale może to dla Ciebie szokujące, ale w Chinach istnieją szpitale, i ludzi leczy się według standardów medycyny Zachodniej. Po rewolucji kulturalnej Mao zakazał leczenia metodami zgniłego Zachodu. Obniżyła się wtedy gwałtownie jakość i długość życia mieszkańców. Dopiero w latach 80. XX wieku za Deng Xiaoping przywrócono medycynę Zachodnią do łask. I wtedy jakość, jak i długość życia mieszkańców zaczęła się poprawiać. Proszę poczytaj na ten temat chociaż trochę książek, to sam się dowiesz, że tam gdzie nie ma szpitali i dostępu do odkryć medycyny zachodniej - czyli przede wszystkim na wsiach - to długość życia jest znacznie krótsza.

Xevres a jeżeli dalej będziesz chciał pisać, coś tak głupiego to zastanów się nad tym, bo będę musiał Ci dać ignore, bo nie mam czasu na utarczki słowne z ludźmi z mentalnością bitych żon. A więc, jak możesz to zlituj się nade mną, bo mam dość czytania takich rzeczy mimo iż sam nie jestem zwolennikiem medycyny konwencjonalnej, ale to co cesarskie w tym wypadku cesarzowi trzeba oddać...

Chlopie to daj mi ignora i nie zachowuj się jak baba.

Byłeś w Chinach? Wątpię. Nigdzie nie napisałem, ze nie ma tam szpitali ale metody leczenia są inne. Kiedyś jak pojedziesz do Chin to podyskutujemy co widziałeś a co czytałeś o tym kraju ok? Żegnam
wolnym jest się dopiero wtedy gdy można wszędzie i zawsze być sobą


Offline Reskator

Odp: BIOENERGIO TERAPIA - co myślicie?
« Odpowiedź #85 dnia: 02 Maj, 2019, 19:16 »
Panie i Panowie pewna "zgaga" powiedziała mi że na zgagę najlepszy jest ocet z wodą.
Wypróbowałem u mnie się sprawdza,ale że to tanie to komercja,farmacja robi takie miny >:( >:( >:( :( :( :(
« Ostatnia zmiana: 02 Maj, 2019, 19:20 wysłana przez Reskator »


Offline Dianne

Odp: BIOENERGIO TERAPIA - co myślicie?
« Odpowiedź #86 dnia: 02 Maj, 2019, 19:31 »
Regulamin forum zabrania mówić że czosnek ma właściwości lecznicze ? :) :) :)
No to się Pan czosnek naraziłeś administracji :)

A swoją drogą w aptekach na półkach obok leków medycyny konwencjonalnej stoi sobie pan czosnek i inne naturalne specyfiki, zioła
 i nikt ich nie wypędza, a wręcz lekarze zapisują lub doradzają.


Bo zioła to leki. Kozłek lekarski pomaga zasnąć i uspokaja, koper włoski pomaga na problemy żołądkowe, pokrzywa wzmacnia włosy itd, a napój z imbiru może rozgrzewać i pomagać przy przeziębieniu. Domowe metody na różne dolegliwości są spoko i nawet lekarze często każą przemywać rany rumiankiem czy coś. Problem pojawia się kiedy takie ziółka ktoś próbuje zastosować jako lekarstwo na poważniejsze choroby wymagające mocniejszych środków, na przykład leczy raka witaminą C albo AIDS konfliktami wewnętrznymi.
Biegała dziewczynka po polu minowym i machała rączkami na pięć kilometrów.


Offline Terebint

Odp: BIOENERGIO TERAPIA - co myślicie?
« Odpowiedź #87 dnia: 02 Maj, 2019, 19:33 »
Bo zioła to leki.
Ale chyba nie według polskiego prawa.
"Dusza jest całym światłem... Ciemność jest spowodowana martwym sercem, które ożywić może ból". Hazrat Inayat Khan


Offline Xevres

Odp: BIOENERGIO TERAPIA - co myślicie?
« Odpowiedź #88 dnia: 02 Maj, 2019, 19:34 »
Bo zioła to leki. Kozłek lekarski pomaga zasnąć i uspokaja, koper włoski pomaga na problemy żołądkowe, pokrzywa wzmacnia włosy itd, a napój z imbiru może rozgrzewać i pomagać przy przeziębieniu. Domowe metody na różne dolegliwości są spoko i nawet lekarze często każą przemywać rany rumiankiem czy coś. Problem pojawia się kiedy takie ziółka ktoś próbuje zastosować jako lekarstwo na poważniejsze choroby wymagające mocniejszych środków, na przykład leczy raka witaminą C albo AIDS konfliktami wewnętrznymi.

Z czystej ciekawości i bez uszczypliwości: a uważasz, ze chemioterapię warto wspierać witamina c czy sama chemia jest lepsza?
wolnym jest się dopiero wtedy gdy można wszędzie i zawsze być sobą


Offline Dianne

Odp: BIOENERGIO TERAPIA - co myślicie?
« Odpowiedź #89 dnia: 02 Maj, 2019, 19:35 »
Ale chyba nie według polskiego prawa.

Chyba nie, użyłam trochę skrótu myślowego. Chodziło mi o to, że mają działanie lecznicze.
Biegała dziewczynka po polu minowym i machała rączkami na pięć kilometrów.