BYLI... OBECNI... > NASZE HISTORIE

Najważniejsza decyzja życiowa

<< < (18/18)

dobryczlowiek:

--- Cytat: matowa w 02 Maj, 2019, 14:12 ---W końcu ktoś z otwartą głową. Zgadzam się z Tobą, choć to nie wyklucza faktu, że mówienie ludziom o rzeczach do których nie jest się przekonanym to hipokryzja.

--- Koniec cytatu ---

Dlatego uważam że trzeba wszystko z otwartą głową robić :)!
Tylko wszyscy są tutaj przekonani że ja akurat aktualnie głoszę jak najęty po domach.
No nie :D
Ale wyjście z orga w moim wypadku musi być przeprowadzone powoli i na spokojnie :)


--- Cytat: Storczyk w 02 Maj, 2019, 14:25 ---Mógłbys być moim synem na luzie ,a tu takie tam ,ty???

--- Koniec cytatu ---

Ciężko określić mi z kim rozmawiam i to nie ja rozpocząłem rozmowę na „ty” :)

Storczyk:
Temat o swoim nieszczęściu w Sekcie zacząłeś sam.Stąd moje zapytanie.Skoro jesteś nieszczęśliwy po co tam wyciągać innych nic nieświadomych(doswiadczenia ) mając taka wiedzę jaką posiadasz .Widzisz jestem w takim wieku, ze studia powinnam mieć dawno za soba a jestem obecnie na 3 semestrze(zapisalam sie zaraz po tym jak dowiedzialam sie ze pobladzilam )Wcześniej nie dane bylo mi skończyć.Nigdy Czasu nie bylo praca zawodowa ,zebraniab głoszenie, chora mama .Powiem tak życzę wielu osobą ,takiego życia po wyjściu jakie ja mam obecnie.

ewa11:

--- Cytat: dobryczlowiek w 02 Maj, 2019, 14:09 ---Każdy wybiera swoją drogę.

--- Koniec cytatu ---
Zgadza się.

A tak poza tym... Gdzie kucharek sześć, tam nie ma co jeść. Gdzie wielu doradców, tam nie ma ani jednej dobrej rady (albo niewiele jest dobrych). Zacząłeś wątek i ludzie Ci tu odpowiadają, bazując na własnych przemyśleniach i doświadczeniach. Tylko że Twoja sytuacja życiowa to nie nasza sytuacja życiowa. Ty sam znasz najlepiej swoją sytuację i z tych wszystkich odpowiedzi sam musisz wybrać, co dla Ciebie najlepsze. Generalnie Ty, Ty i jeszcze raz Ty musisz decydować o swoim życiu (a nie ktoś z forum, z rodziny, ze zboru etc.), bo Ty, Ty i wyłącznie Ty będziesz ponosił konsekwencje dokonanych wyborów. Pozdrawiam.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej