INNE RELIGIE, WYZNANIA, ATEIZM... > KOŚCIOŁY CHRZEŚCIJAŃSKIE

Poznań - Kościół złożony z eks świadków i z eks adwentystów

<< < (3/3)

sawaszi:

--- Cytat: listonosz w 14 Kwiecień, 2019, 10:51 ---Tez znam jedna Beatke ...   Ale to chyba nie ta sama ...  ;D   Moze zalozymy   Kosciol  Wielbienia  Beatek ?   :-*
[/quote

To dobry pomysł - podoba mnie sie  :D
- bo dlaczego by nie  :D :D :D
Ale jak nazwiemy to nowe wyznanie (religie)  ???
Podaj jakiś pomysł  :) :)
--- Koniec cytatu ---

Storczyk:
 Jak po tym spustoszeniu w glowie  i metliku po wyjsciu z tak destrukcyjnej organizacji chce sie szukać n o wych wspólnot.Trochę trudno mi to zrozumiec,ale szanuję.

 

szymonbudny:

--- Cytat: Storczyk w 16 Kwiecień, 2019, 19:46 --- Jak po tym spustoszeniu w glowie  i metliku po wyjsciu z tak destrukcyjnej organizacji chce sie szukać n o wych wspólnot.Trochę trudno mi to zrozumiec,ale szanuję.

--- Koniec cytatu ---
To chyba trochę tak jak z dziećmi z patologicznych rodzin. Gdy w końcu wydostaniesz się z takiej rodziny to dobrze abyś trafił w zdrowe miejsce, do rodziny normalnej, kochającej się, z obydwojgiem rodziców.
Tam po jakimś czasie twoje emocje zostaną uzdrowione a Ty będziesz miał dobre wzorce tego jak taka rodzina wygląda i w przyszłości będziesz dobrym rodzicem dla swoich dzieci a może nawet dla dzieci adoptowanych.

Zachęcam do tego aby nie lekceważyć wartości lokalnej wspólnoty ludzi wierzących. Jest ona ważna dla Twojej i mojej wiary. Tak jak rodzina :-)

Jeśli ktoś szuka takiego miejsca na Górnym Śląsku to polecam zbór gdzie ja jestem http://zborzabrze.pl


Wysłane z mojego H3113 przy użyciu Tapatalka

Storczyk:
Przyklad jak najbardziej odpowiada prawdzie.Bo jesli dziecko ma to szczescie i trafi na bardzo mądrych ,przygotowanych cierpliwych rodziców ,którzy wloza ogrom wysilku aby uleczyć wieloletnie traumy dzieci i oswoić to dziecko to super  .Wiemy ,ze to dlugi proces ,ktory roznie sie kończy.Oswoić zdziczalego okopanego psa zobacz jak trudno, zeby szczerzy na każdego lub siedzi tylko w budzie.Osobiscie znam jedna osobe  z mojego zboru ,
mężczyzna .Dawno temu przeszdl do zielonych ,wyszedl na prostą(Rozmawiam z nim od kiedy poznalam prawde o prawdzie ) .Także wiem ze to ma sens.Tylko ,ze to jedna osoba na wielu .Cala reszta chowa sie w swojej skorupie.

WIDZĘ MROKI:
Kolejni którzy mieszają w głowach, którzy próbują przejąć władzę nad umysłami.


Tyle ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej