WSZYSTKO INNE > NAPISZ my znajdziemy odpowiedni dział

Co łaska... ups... żadnych zbiórek pieniędzy

<< < (7/8) > >>

matowa:
Musi być na kary zasądzane przez sąd za ukrywanie pedofilii :)

Jako dziecko już zastanawiałam się, czemu zawsze na zgro jest niedobór. Czy faktycznie, czy tam mówią, żeby każdy poczuł się zobowiązany zapłacić. Ktoś wie?

Ps. Z tą średnią to różnie. Ja nigdy nie wrzucałam, a znam osoby co przelewają do Nadarzyna po 1500 zł.

kormoran:
Matowa Podczas ogłoszenia podawane są koszty całego zgromadzenia łącznie z zatwierdzonymi przez starszych na spotkaniu w przerwie. Wpływy liczone są w połowie dnia, więc automatycznie jeszcze nie wszyscy wrzucili kaskę i stąd jest minus. Generalnie na koniec dnia są największe wpływy ze skrzynek, bo sam wiem po sobie że zazwyczaj z braku czasu dopiero przy wyjściu wrzucałem kasę. A tak jak pisałem wcześniej wiem to również z racji "przywileju" jaki miałem

Aliki:
Organizacja, ktora NIE urządza zbiórek pieniędzy wyjawiła od czego zależy zbawienie...

wybraniecGwiazd:
Aa to nowość przyjaźń za pieniądze , Hmm, to trochę taka prostytuowana przyjaźń.
A ja myślałem ze mnie już ogr nie zaskoczy 😂
Ludzie naprawdę koniec świata jeśli pielęgnowanie przyjaźni z bogiem jehowych ma polegać na dawaniu kasy dla strażnicy. Czy na sali jest lekarz? Siostro basen!

matowa:
Podobno mamy dawać Bogu to co mamy najlepszego. No cóż, może niektórzy nie mają nic lepszego do zaoferowania poza kasą?
Po co Bogu kasa... Trochę mi to przypomina sytuację, jak Szatan chce oddać Jezusowi królestwa świata za jeden pokłon.
To Bóg, o ile istnieje, jest w posiadaniu wszystkiego, my mu nic nie musimy dawać.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej