DYSKUSJE DOKTRYNALNE > NEUTRALNOŚĆ

Świadkowie Jehowy a udział w protestach pokojowych

<< < (3/4) > >>

Estera:

--- Cytat: DreamM@ster w 31 Styczeń, 2022, 18:08 ---Mój Ojciec natomiast do  końca uczestniczył w Proteście i został zauważony w tłumie przez jednego świadka(Sługę Pomocniczego).
Ten doniósł wszystko starszym zboru.

--- Koniec cytatu ---
   A co ten sługa pomocniczy tam robił w tym proteście?
   Na przeszpiegi został wysłany?

DreamM@ster:

--- Cytat: Estera w 01 Luty, 2022, 13:41 ---   A co ten sługa pomocniczy tam robił w tym proteście?
   Na przeszpiegi został wysłany?

--- Koniec cytatu ---


Sługa Pomocniczy był obok Galerii gdzie prowadzi swój własny biznes i dostrzegł w idącym tłumie mojego Ojca

Sebastian:
pytanie z _praktycznego_ pkt widzenia: czy Twój Tato ma dużo do stracenia, gdyby go wykluczono?

DreamM@ster:

--- Cytat: Sebastian w 03 Luty, 2022, 19:59 ---pytanie z _praktycznego_ pkt widzenia: czy Twój Tato ma dużo do stracenia, gdyby go wykluczono?

--- Koniec cytatu ---

Cała rodzina jest w tej sekcie. Żona , Matka , Teściowa z mężem , kupę znajomych. Trzeba dodać że mój Ojciec nie jest "wzorowym świadkiem". Chodzi potajemnie na głosowania, zaprasza na grilla kuzyna wykluczonego , w różnych sprawach doktrynalnych też mija się z oficjalną linią 8 mędrców z Warvick. Teraz jak go przyłapał ten sługa to już się boi wychodzić na manifestację. Cóż będę musiał chodzić sam :P   

Gremczak:

--- Cytat: DreamM@ster w 03 Luty, 2022, 19:49 ---
Sługa Pomocniczy był obok Galerii gdzie prowadzi swój własny biznes i dostrzegł w idącym tłumie mojego Ojca

--- Koniec cytatu ---
Mógł powiedzieć ,że to chyba jego sobowtór.
Ja przynajmniej bym tak zrobił.
Było by weselej.
 :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej