Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Komputerowcy  (Przeczytany 2485 razy)

Offline Aliki

Komputerowcy
« dnia: 27 Lipiec, 2019, 18:41 »
Wybaczcie ale nie mam kogo zapytać... Może jakiś komputerowiec tutaj mi pomoże...
Otóż - rok temu kupiłam licencję Kaspersky Internet Security na 1 rok. Muszę ją odnowić pojutrze. Wybrałam się dziś po nową i pan w sklepie sprzedał mi coś co nazywa się Kaspersky Internet Security Upgrade. Mam wątpliwości czy to jest to, co potrzebne ze wzg. na cenę. Otóż firma Kaspersky od kilku dni przysyła mi ofertę promocyjną przedłużenia licencji za 35 Euro a w sklepie zapłaciłam 22 Euro. Nie chcę odpakować produktu zanim nie będę na 100 procent pewna, że nie wyrzucę w ten sposób pieniędzy.
Ktoś ma pojęcie w tym temacie?


Offline Kleryk

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 465
  • Polubień: 2245
  • Aby zacząć myśleć musisz przestać brać 'Prozium'
Odp: Komputerowcy
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Lipiec, 2019, 21:21 »
Polecam program nod32
"Kłamstwo powtarzane 1000 razy staje się prawdą."
Josef Goebbels


Offline kormoran

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 228
  • Polubień: 541
  • Każda zmiana ma iść ku lepszemu
Odp: Komputerowcy
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Lipiec, 2019, 22:21 »
W PL kosztuje jakieś 80zl i jest opisane jako kontynuacja. Powinno być ok. Zdecydowanie jednak na przyszłość bardziej polecam podobnie jak pisał Kleryk NOD32 a gdy robisz przelewy bankowe to Eset Internet Security.


Offline josh82

Odp: Komputerowcy
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Lipiec, 2019, 22:42 »
Możesz spokojnie odpakować produkt i jeśli okaże się, że to nie to o co Ci chodziło, po prostu zwrócić (sprzedawca powiedział Ci, że to właściwy produkt).


Offline Terebint

Odp: Komputerowcy
« Odpowiedź #4 dnia: 28 Lipiec, 2019, 00:02 »
Sorry Aliki, że się wkręcam akurat w Twój temat z własną inicjatywą, ale póki okazja to się zapytam.
Polecam program nod32
W PL kosztuje jakieś 80zl i jest opisane jako kontynuacja. Powinno być ok. Zdecydowanie jednak na przyszłość bardziej polecam podobnie jak pisał Kleryk NOD32 a gdy robisz przelewy bankowe to Eset Internet Security.
Dlaczego akurat ten program? Faktycznie taki dobry? Jest o wiele skuteczniejszy od darmowego 360 Total Security?
"Dusza jest całym światłem... Ciemność jest spowodowana martwym sercem, które ożywić może ból". Hazrat Inayat Khan


Offline Drengr

Odp: Komputerowcy
« Odpowiedź #5 dnia: 28 Lipiec, 2019, 02:23 »
A co z zamulającym kompy Avastem 😉


Offline Martin

Odp: Komputerowcy
« Odpowiedź #6 dnia: 28 Lipiec, 2019, 11:04 »
Zainstaluj sobie jakiś dobry darmowy antywirus - polecam Avirę. Wg mnie nie ma większego sensu pakować kasę w płatne antywiry, o ile jesteś zwykłym domowym użytkownikiem.
"Religia to głupie odpowiedzi na głupie pytania."


Offline Aliki

Odp: Komputerowcy
« Odpowiedź #7 dnia: 30 Lipiec, 2019, 21:50 »
Dziękuję za rady

Już zainstalowałam i działa.
Nasz poprzedni komputer został zainfekowany przez złośliwca, straciliśmy wszystkie pliki, mnóstwo fotek rodzinnych  :'(. Teraz dmucham na zimne.


Offline John

Odp: Komputerowcy
« Odpowiedź #8 dnia: 31 Lipiec, 2019, 20:02 »
rób kopie zapasowe ... ja też dużo straciłem

i dalej robię błędy  :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))


Offline Terebint

Odp: Komputerowcy
« Odpowiedź #9 dnia: 20 Sierpień, 2019, 11:49 »
Zainstalowałem trail ESET NOD32 i skanował mi komputer 17 godzin. Coś niezadługo? I czy ESET jest lepszy od Kaspersky'ego?
"Dusza jest całym światłem... Ciemność jest spowodowana martwym sercem, które ożywić może ból". Hazrat Inayat Khan


Offline Kleryk

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 465
  • Polubień: 2245
  • Aby zacząć myśleć musisz przestać brać 'Prozium'
Odp: Komputerowcy
« Odpowiedź #10 dnia: 20 Sierpień, 2019, 14:23 »
Zainstalowałem trail ESET NOD32 i skanował mi komputer 17 godzin. Coś niezadługo? I czy ESET jest lepszy od Kaspersky'ego?

Długo.
Zalezy ile masz plików.
Dla mnie jest lepszy.
"Kłamstwo powtarzane 1000 razy staje się prawdą."
Josef Goebbels


Offline Vog

Odp: Komputerowcy
« Odpowiedź #11 dnia: 21 Sierpień, 2019, 17:58 »
Kaspersky niedawno wydał  wersję free. Sam używam  :)