BYLI... OBECNI... > ŻYCIE ZBOROWE, GŁOSZENIE, SALE KRÓLESTWA

Nowe Biuro Glowne SJ w Buenos Aires (Argentyna)

<< < (3/4) > >>

vincent:

--- Cytat: marcellus w 31 Marzec, 2019, 17:03 ---To wspaniałe, ze organizacja SJ rozrasta się w świecie, zgodnie z tym co czytamy w Biblii imię Jehowy będzie głoszone i znane po całym świecie, tak się dzieje a wy odstępcy musicie z wściekłości zgrzytać zębami i tupać nóżkami, jak wasz przyjaciel czyli bóg tego świata , hahahahaha

--- Koniec cytatu ---
Tak jest ! Chwała i dzięki niech będą Jehowie :D On pragnie luksusów na Ziemi :D

WIDZĘ MROKI:
Te marcellus, gdzieś się ukrył, bo ciekawie wygięty masz "dekiel", pokaż się, co uskoczyłeś na cmentarz? Ja i tam za Tobą pójdę.

Wiesz kto ma skrzywienie na K.R.K., czy może nie, to ma..........ria, a wy  ich pachołki, powielacie zalecenia, nie wyłączając z tego Ciebie.

Nie piszę więcej do ciebie, nie ma we mnie miłości STORGE do Ciebie brzydalu.

Goszcząc tu na forum, ubliżasz, wyzywasz, nie siła argumentów, tylko siła obelg, jesteś fuj.

Idź do lasu, dotleń się.

hello_him:
No i panowie z Warwick pilnie czytają co piszą odstępcy. Jeżeli wejdziecie teraz znowu na stronę to zleceniodawca poprosił o usunięcie opisu przeznaczenia budynku i strona obecnie nie informuje tak dobrze jak przedtem. Ma ktoś jeszcze wątpliwości co do matactw Niewiernika?

Załączone zdjęcie pokazuje jaki był opis przed zmianą.

vincent:
Banda kryminalistow i tyle. Jak ja się cieszę że mam w 4 literach tego całego śmiesznego "niewolnika".

Ruda woda:
siedziba blisko centrum handlowego?
hmmm olśniło mnie
po whiskacze niedaleko będzie  ;D ;D ;D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej