NA DOBRY POCZĄTEK > OGÓLNIE O FORUM

Forum oczami Bożydara.

<< < (18/19) > >>

Terebint:
Wydaje mi się, że wszystko, co było do powiedzenia to zostało już powiedziane. Mam tylko nadzieję, że Bożydar kiedyś dogada się administracją i wróci do aktywnego uczestnictwa na forum.

HARNAŚ:
Kończymy temat w ogóle ten wątek był niepotrzebny . Ile osób dziennie wchodzi na forum i czyta te banialuki? Ja o Bożydara filmie dowiedziałem się z forum .

Reskator:

--- Cytat: HARNAŚ w 27 Marzec, 2019, 18:31 ---Kończymy temat w ogóle ten wątek był niepotrzebny . Ile osób dziennie wchodzi na forum i czyta te banialuki? Ja o Bożydara filmie dowiedziałem się z forum .

--- Koniec cytatu ---
Spłętuję to Pawłem na koniec wątku:
A jeśli u was jeden drugiego pożera,baczcie byście się wzajemnie nie zjedli.-Gal 5:15

Villa Ella:
Jestem za zamknięciem. Bożydar, niech sobie na swojej stronie robi, co chce. To świadczy, wyłącznie o nim. Poza gołębiami, na yt, wchodzą także ludzie, którzy mają oczy i potrafią myśleć.

Nemo:
Tak sobie wszedłem na stronę Bożydara i oto następny komentarz osoby podającej się za wierzącą i do tego zwolennika płaskiej ziemi.


--- Cytuj ---Rave50ful
6 godzin temu
Te forum powinno sie nazywać - jehowcy 2.0  Widze że ten tam Nemo, to jakaś totalna parówa a reszta kapucynów tam liże go po jajach! XD Trzeba ostrzegać przed tą sektą na forum! Szambo wybiło, trza strollować i zasmrodzić forum sekty jehowców 2.0!
--- Koniec cytatu ---

I to wszystko toleruje Bożydar na swojej stronie. Nie wiedziałem, że to aż tak żałosny, pozbawiony jakiejkolwiek przyzwoitości człowiek.

Edit: Osobiście nie jestem jeszcze za zamknięciem tego wątku. Pojawi się pewnie u Bożydara więcej kwiatków, które może warto opublikować, żeby ludzie mieli pełen obraz sytuacji.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej