NA DOBRY POCZĄTEK > INFORMACJE PROSTO Z "KANAŁU ŁĄCZNOŚCI"

Czy nowe Paście trzodę Bożą 2019 nie narusza prawa obowiązującego w Polsce?

(1/10) > >>

UWAGA AWARIA:
:) :)czy dokładnie przyglądaliście się nowemu podręcznikowi dla starszych Paście trzodę Bożą 2019, wydanemu w tym roku :) :)

Czy waszym zdaniem przypadkiem , zawarte w niej instrukcje i zalecenia nie łamią jakiegoś prawa które obowiązuje
na terenie naszego kraju? i statutu jaki organizacja otrzymała::)?

Czy na  etapie prowadzonych postępowań komitetów i innych procedur, nie powinniśmy czasem zawiadamiać
organów ścigania, lub innych instytucji ,o ile takie  nie jest zgodne z prawem obowiązującym w naszym kraju ::)?

czy pod tym kontem analizował już ktoś to ;)

UWAGA AWARIA:
Mnie zaciekawił ROZDZIAŁ 15..ale jest ich więcej
Przygotowywanie przesłuchania przed komitetem sądowniczym
[/u]JEŚLI OBWINIONY GROZI WSZCZĘCIEM KROKÓW PRAWNYCH

punkt 18. Gdy obwiniony grozi wszczęciem kroków prawnych przeciwko starszym,
komitet zawiesi postępowanie i bezzwłocznie zadzwoni do
Działu Prawnego. ::)
------------------------------------------------------------------------
może dzisiejszym systemie, warto powiadomić organa ścigania  że komitet grozi nam wykluczeniem ,i potem zabroni kontaktów z rodziną że znajomymi nie będą oni mogli z nami się kontaktować,a nawet będę musiał opuścić dom,na dowód dołączyć czasopismo,na taki wniosek policja lub prokuratura musi wszcząć postępowanie, :) ;)<a potem powiadomić o tym starszych


sam jestem ciekaw jak organa będą do tego podchodzić bo nikt w statucie o ostracyzmie nie wspominał a i na to są paragrafy choćby
Art. 119. KK i inne ,moim zdaniem warto zgłaszać i nie podawać artykułu od tego jest prokurator
i inni.sam jestem ciekaw jakie będą wynik


moim zdaniem w tej książce jest dużo nieścisłości manipulacji
mogących mieć wpływ na zmianę podejścia
organów ścigania i państwowych
do ŚJ..szukajcie :) :) ;)

luzblues:

--- Cytat: UWAGA AWARIA w 17 Marzec, 2019, 12:02 ---Mnie zaciekawił ROZDZIAŁ 15..ale jest ich więcej
Przygotowywanie przesłuchania przed komitetem sądowniczym
[/u]JEŚLI OBWINIONY GROZI WSZCZĘCIEM KROKÓW PRAWNYCH

punkt 18. Gdy obwiniony grozi wszczęciem kroków prawnych przeciwko starszym,
komitet zawiesi postępowanie i bezzwłocznie zadzwoni do
Działu Prawnego. ::)
------------------------------------------------------------------------
może dzisiejszym systemie, warto powiadomić organa ścigania  że komitet grozi nam wykluczeniem ,i potem zabroni kontaktów z rodziną że znajomymi nie będą oni mogli z nami się kontaktować,a nawet będę musiał opuścić dom,na dowód dołączyć czasopismo,na taki wniosek policja lub prokuratura musi wszcząć postępowanie, :) ;)<a potem powiadomić o tym starszych


sam jestem ciekaw jak organa będą do tego podchodzić bo nikt w statucie o ostracyzmie nie wspominał a i na to są paragrafy choćby
Art. 119. KK i inne ,moim zdaniem warto zgłaszać i nie podawać artykułu od tego jest prokurator
i inni.sam jestem ciekaw jakie będą wynik


moim zdaniem w tej książce jest dużo nieścisłości manipulacji
mogących mieć wpływ na zmianę podejścia
organów ścigania i państwowych
do ŚJ..szukajcie :) :) ;)

--- Koniec cytatu ---
Wspomniany przez Ciebie
Art. 119. § 1. Kto stosuje przemoc lub groźbę bezprawną wobec grupy osób lub poszczególnej osoby z powodu jej przynależności narodowej, etnicznej, rasowej, politycznej, wyznaniowej lub z powodu jej bezwyznaniowości, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

§ 2. Tej samej karze podlega, kto publicznie nawołuje do popełnienia przestępstwa określonego w § 1.

Tutaj jest mowa o przemocy albo grożbie. Zerwania kontaktów czy też namawiania do zerwania raczej nie można podciągnąć pod to. Chyba że uda się to podciągnąć pod przemoc psychiczną.
Ani w książce paście ani w innych czasopismach nie ma mowy o zabranianiu kontaktów z rodziną, co najwyżej ograniczenia a to jest różnica. Jeżeli rodzina dopuści się wyrzucenia kogoś z domu są na to inne paragrafy. Jeżeli ktoś z niespokrewnionych świadków w sposob bezprawny zechce pozbyć się "odstępczego" lokatora też są na to paragrafy. Nie można komuś prawem narzucić utrzymywanie kontaktów jeżeli ten ktoś, z takich czy innych przyczyn takich relacji utrzymywać nie chce.
Zgadzam się jednak że sprawa jest kontrowersyjna i namawianie przez przywódców danej religii do ostracyzmu wobec osób, które zmieniają swoje poglądy godzi w prawa do wolności wyznania i sumienia i warto poszukać bata na sekciarskie metody.

janeczek:
Czy stalking nie jest przemocą, lub wzywaniem do niego, to chyba nakazuje paście tylko że to jest korporacja mają prawników i potrafią wybrnąć kruczkami, wygrali w Francji poszło im w Bułgarii tam przecież całej unii pokazali środkowy palec zapewnili że nikt nie zostanie wykluczony za przyjęcie krwi i co, dotrzymali słowa przyjmiesz krew odłączasz się sam, skutek taki sam ale jak brzmi, dlatego imię Jehowy jest uświęcane przez organizacje tak mówi niewolnik kłamią a Jehowa ich nagrodzi razem z Michałem, niestety mam wrażenie że paście jest tak napisane żeby kłamać na granicy prawa
Ale pokazywanie co tam jest sprzeczne z normalnymi relacjami ludzkimi na pewno pomaga
https://pl.wikipedia.org/wiki/Stalking
https://forum.interia.pl/swiadkowie-jehowy-w-bulgarii-moga-przyjmowac-krew-tematy,dId,861913

dziewiatka:
   zanim ktoś został świadkiem to zaakceptował fakt ,że za nie przestrzeganie reguł zborowych grozi wykluczenie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej