DYSKUSJE DOKTRYNALNE > NEUTRALNOŚĆ

Świadkowie Jehowy a produkcja broni

<< < (4/5) > >>

WIDZĘ MROKI:

--- Cytat: DeepPinkTool w 20 Marzec, 2019, 17:29 --- :) Po prostu temat wątku od założenia i z założenia związany był z Australią dlatego pozwalam sobie wstawiać kolejne wpisy związane z tym z tym krajem  ;)
Jeśli masz dużo materiałów o Austrii to może w nowym wątku, bo tak to mamy tu na forum dziesiątki wątków o wszystkim (a może o niczym)  ;)

--- Koniec cytatu ---

Spojrzałem na zagadnienie szerzej, bo skoro w Australii zaangażowali się w pośrednim wspieraniu wojny, w różnych jej aspektach, to wstawiłem, że w Austrii nie było pośredniego działania tylko bezpośrednie i stąd całe nieporozumienie.

Masz racje, co do nowego wątku, choć nie wiem czy ta kwestia nie była opisywana. ;)

To co siedzi we mnie w środku, gdy widzę powiązanie, jakiekolwiek, wyrzucam, informacja o tej sekcie ma iść do ludzi, w obojętnie jaki sposób.

Pozdrawiam

DeepPinkTool:

--- Cytat: WIDZĘ MROKI w 20 Marzec, 2019, 19:59 ---Spojrzałem na zagadnienie szerzej, bo skoro w Australii zaangażowali się w pośrednim wspieraniu wojny, w różnych jej aspektach, to wstawiłem, że w Austrii nie było pośredniego działania tylko bezpośrednie i stąd całe nieporozumienie.

Masz racje, co do nowego wątku, choć nie wiem czy ta kwestia nie była opisywana. ;)

To co siedzi we mnie w środku, gdy widzę powiązanie, jakiekolwiek, wyrzucam, informacja o tej sekcie ma iść do ludzi, w obojętnie jaki sposób.

Pozdrawiam

--- Koniec cytatu ---

 :) Ja wychodzę z założenia (choć nie twierdzę abym miał absolutną rację), że dla osób z zewnątrz czytających forum najlepiej by było gdyby tematy były jak najbardziej uporządkowane by łatwiej odnaleźć coś o czym tu kiedyś przeczytali. Jak jest natłok chaotycznych informacji to tak psychologicznie tracą one swoją wagę. Ale to moje osobiste odczucia.  :)

dziewiatka:
Pensjonariusz,bo tak sam się nazwał,mam to na piśmie. 

Roszada:
Dziś zamieszczono mój artykuł, a właściwie jego cz. 1:

Australia – jak Świadkowie Jehowy neutralność łamali (cz. 1)

https://www.apologetyka.info/swiadkowie-jehowy/australia-jak-swiadkowie-jehowy-neutralnosc-amali-cz-1,1236.htm

za tydzień cz. 2.

dziewiatka:
W jednym z obozów siostry odmówiły hodowli angorków bo były przeznaczone na wyrób rękawic dla pilotów.Czasami było tak że połowa decydowała się brać udział w jakiś pracach a druga nie mimo konsekwęcji .

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej