BIBLIOTEKA > WARTO WIEDZIEĆ - WARTO ZNAĆ

Film "Wezwani do przebudzenia"

(1/3) > >>

Storczyk:

Warto obejrzeć ten film .Szczególnie przez osoby które maja wątpliwości. Pomaga, uspionym otworzyć szerzej oczy.

Storczyk:
Jeszcze dodam,  że o tym filmie "Wezwanie do przebudzenia" w tytule  zjadłam literke☺dowiedzialam się ok 3lata temu od siostry dość duchowej  .Polecił obejrzeć  jej syn, który odołaczyl sie od zboru ok 20lat temu.Film ją zszokowal i dał do myślenia, zaczęła szukać informacji w necie .Dziś tez jest już poza zborem i jest bardzo szczęśliwa.

listonosz:
Storczyku  kochany !  Po co Ci  to wszystko ?     Morfeusz    w rozmowie z Neo  nie powiedzial calej  prawdy .  Czerwona  kapsulka  wybudza  co prawda ,  ale  tylko na tyle  aby znalezdz sie w  nastepnym  Matrixie  .
Neo powinien byl  wziac  ta niebieska .

Zycie  to sen wariata , sniony nieprzytomnie  (Szekspir)

Pzdr.   ;)

Terebint:
Moim zdaniem ciągotki do takich filmów świadczą o jeszcze bardzo długiej drodze do zaleczenia, wyleczenia. Ale sam przez to przechodziłem taplając się w oparach magicznego myślenia. Życzę powodzenia i dalszego uwalniania się od rzeczy dziwnych.

Storczyk:
Drogo listonoszu☺Ja będąc jeszcze gorliwa siostra nie stronilam od innych wydawnictw niz publikacje wts (zawsze czytalam dużo brakowało czasu wiadomo,ale np w drodze do pracy lubie psychologię)A Film moze komuś pomoże( Oczywiscie nie proponuje go wam
 forumowiczom bo swoje wiecie☺) Zachęci
do myslenia.Masz racje ze na wszystko nie ma odpowiedzi.Ten film pamiętam zrobił na mnie wrażenie i szukałam info, noce nieprzespane .
Dzis już jest lepiej.Problem w tym przez kilkadziesiąt lat bylam świadkiem Jehowy ,a teraz nie wiem kim ?Straciłam tożsamość.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej