BYLI... OBECNI... > PSYCHOMANIPULACJA

Stres zamiast radości z rozrywki i nowej szkoły - Broadcasting - marzec 2019

<< < (3/4) > >>

dziewiatka:
W okresie gdy byłem najbardziej śąwiętojebliwy starszy syn chodził do podstawówki.Wynikła wtedy kwestia hymnu i tego jak ma się zachować syn.Pamiętam że zasugerowałem synowi by tak jak inni wstał a reszta zależała od niego,mógł śpiewać lub nie.Gdyby go zapytano dla czego nie śpiewa miał udzielić najprostszej wymówki ,że nie umie śpiewać, to był jego pomysł.Zaznaczam ,że  z tą nie umiejętnością śpiewania to nie jest kłamstwo,syn zdolności wokalne odziedziczył po ojcu,który w podstawówce ze śpiewu miał ocenę bardzo dobrą pod warunkiem ,że nie będę nigdy w obecności nauczyciela śpiewał.Jeszcze jedno chodzi o wstawanie podczas hymnu.to nie jest nowość.

Ruda woda:

--- Cytat: Terebint w 06 Marzec, 2019, 15:05 ---Niesamowite, jakbym czytał sam samego siebie, własną historię. Również miałem wyrzuty sumienia z tego powodu, że biorę bony i paczkę na święta, bo nawet nie wiedziałem, jak to wytłumaczyć moim współpracownikom. Dopiero w zborze mi uświadomili, że te paczki pochodzą z pracowniczych składek więc mi ulżyło.

--- Koniec cytatu ---
tyle, że z tych samych składek pracowniczych - czytaj funduszu socjalnego - są spotkania świąteczne, noworoczne etc. ale to już beeee
beee to też wszystko co państwowe, ale na 500+ nikt focha nie strzela
tfu sekta obrzydliwa

mav:
A ja się pytam czy oni w końcu poszli na ten mecz, czy bilety się zmarnowały!?

Kleryk:

--- Cytat: mav w 07 Marzec, 2019, 08:24 ---A ja się pytam czy oni w końcu poszli na ten mecz, czy bilety się zmarnowały!?

--- Koniec cytatu ---

Też się nad tym zastanawiałem.
Skoro mecz nie jest obowiązkowy jak szkoła to czy warto ryzykować utratą neutralności i narażać się na niepotrzebny kontakt z zepsuty światem? ;)
A gdyby któryś zainteresowany zobaczył jak wstają w trakcie śpiewania hymnu i się zgorszył?
Powinni dokladnie przeanalizowac ten temat w trakcie rodzinnego wielbienia.
Może będzie druga część filmu gdzie wszystko się wyjaśni.

matowa:
Mnie zainteresował klip końcowy. Mówi o tym, że na świecie jest pełno podziałów a wśród ŚJ jest jedność. Ale w świecie ludzi dzielą np... inne poglądy. A jak ŚJ traktują rodzinę, która swoje poglądy zmieniła?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej