BYLI... OBECNI... > ŻYCIE ZBOROWE, GŁOSZENIE, SALE KRÓLESTWA

Pamiątka 2019 - Obecność ?

<< < (51/52) > >>

Gandalf Szary:

--- Cytat: Ruda woda w 27 Kwiecień, 2019, 20:40 ---dziś na fb podrzuciła mi koleżanka  ;D ;D ;D
https://www.facebook.com/watch/?v=2597518293655308

--- Koniec cytatu ---
[/size]
Sorki ale nie lubię chamstwa. Bardzo niskich lotów to było.

Xevres:

--- Cytat: HARNAŚ w 26 Kwiecień, 2019, 17:14 ---Ja się kiedyś nieśmiało modliłem , no może nie aż modliłem , ale marzyłem żeby jednak ten armagedon jeszcze tak szybko nie przychodził . Zaczynało mi się fajnie żyć , kaska płynęła przyzwoita , możliwości się otwierały a tu armagedon za chwilę ci mówią.
Jednak prawda jest taka , że im człowiek w ORG mniej ma , tym bardziej tego armagedonu chce jako szansy na wyrównanie porażek czy może bardziej wycofania społecznego .

--- Koniec cytatu ---

Hehe coś w tym jest choć szczerze mówiąc zobaczysz jeszcze, ze przyjdzie moment w Twoim życiu mimo majętności, ze będziesz chciał raju.

HARNAŚ:
Wykładnia JW.ORG się nie zmieniła . Nadal uważają , że braci Chrystusa ubywa , reszta to popaprańcy psychiczni spożywający pod wpływem niewłaściwych emocji. Im się wciąż wszystko zgadza :o

--- Cytat: Xevres w 28 Kwiecień, 2019, 19:11 ---Hehe coś w tym jest choć szczerze mówiąc zobaczysz jeszcze, ze przyjdzie moment w Twoim życiu mimo majętności, ze będziesz chciał raju.

--- Koniec cytatu ---
Moje nie jest aż tak obfite , zwyczajna klasa średnia . Ale i tak mnie to cieszyło , że wreszcie zaczynam mieć coś swojego .

dziewiatka:
Nie byłem mimo że dostałem zaproszenie sms-em od jednego starszego a może właśnie dla tego nie byłem.Pajac pomylił imiona!

Gandalf Szary:

--- Cytat: dziewiatka w 28 Kwiecień, 2019, 20:37 ---Nie byłem mimo że dostałem zaproszenie sms-em od jednego starszego a może właśnie dla tego nie byłem.Pajac pomylił imiona!

--- Koniec cytatu ---
[/b][/size]

Wiemy, wiemy szóstkę z dziewiątką łatwo pomylić. ;) ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej