INNE RELIGIE, WYZNANIA, ATEIZM... > KOŚCIOŁY CHRZEŚCIJAŃSKIE

POMNIK PRALATA JANKOWSKIEGO OBALONY .

<< < (12/13) > >>

Sebastian:

--- Cytat: Magda w 23 Luty, 2019, 14:47 ---co do dowodów. Oczywiście prałat Jankowski nie może się bronić, ale nawet ja pamiętam jego dziwne Groby Pańskie , jego antysemityzm. Tego udowadniać nie trzeba.
--- Koniec cytatu ---
paradoks: właśnie ten antysemityzm (moim zdaniem) może wskazywać że oskarżenia mogą być bezpodstawne

złoteruno:
Pedofilię należy zwalczać,to nie ulega wátpliwości.Jednak dzisiejsze polowanie na pedofili przypomina polowania na czarownice-wystarczy rzucić oskarżenie,a nawet przypuszczenie,a znajdá się i świadkowie i ofiary.
Znam przypadek z jednego Ośrodka Domu Dziecka,gdzie troje nastolatek oskarżyły wychowawcę o molestowanie-zrobił się szum,a hejt na wychowawcę popłyná szerokim strumieniem,zatruwano w pracy,potem czasowo odsunięto,pikiety pod domem rodzinnym,wszystko pod hasłem "winny"i "sá dowody i ofiary".Niestety policja i prokuratura nie okazała się taka łatwowierna i nie uległa opinii publicznej,a po przesłuchaniu ich pojedynczo,okazało że zeznania sá niespójna,a po przyciśnięciu okazało się,że się zmówiły,aby się zemścić na nie lubianym wychowawcy,a także żeby o nich mówiło w mediach.Sprawę umorzono,ale przypięta wychowawcy etykietka pedofila niestety pozostała,a hejt odradzał się przy byle okazji.Zniszczono życie całej rodzinie-tak działa raz rzucone oszczerstwo!
Na tym Forum niestety zbyt pochopnie niektórzy rzucajá oskarżenia nie znajác tematu,a ci którzy mogliby coś rozsádnego powiedzieć,milczá.Z przykrością też stwierdzam,że Forum to już dawno odeszło od obiektywizmu.Kiedyś polecajác to Forum swoim znajomym, trochę myślácym ŚJ,usłyszałem odpowiedź:"nie widzimy praktycznie żadnej mentalnej różnicy pomiędzy Organizacjá a tym Forum".Ja wprawdzie dostrzegam różnicę,ale w niektórych przypadkach mieli rację.To tyle co chciałem powiedzieć.
Wracam do roli obserwatora.Powodzenia w zastanowieniu.

Reskator:

--- Cytat: Sebastian w 23 Luty, 2019, 14:33 ---osobiście nie dowierzam w to, że prałat był pedofilem;
przecież gdyby był to ekipa Jaruzelskiego wyciągnęłaby mu to i skompromitowałaby go.
myślę że oskarżenia o pedofilię są zemstą środowisk żydowskich skupionych wokół gazety koszernej

--- Koniec cytatu ---
Ekipa Jaruzelskiego miała też haki na Wałęsę.
Czemu Kiszczak tego nie ujawnił a miał papiery?
Bo był układ!
My was ochraniamy, ale i wy nas musicie ochraniać.
Ale pękło-Pani z dalekiej Australii zaatakowała prałata-mistrzowskie posunięcie-czy środowisk żydowskich tego nie wiem.

Sebastian:

--- Cytat: Reskator w 23 Luty, 2019, 18:30 ---Ekipa Jaruzelskiego miała też haki na Wałęsę.
Czemu Kiszczak tego nie ujawnił a miał papiery?
Bo był układ!
My was ochraniamy, ale i wy nas musicie ochraniać.
Ale pękło-Pani z dalekiej Australii zaatakowała prałata-mistrzowskie posunięcie-czy środowisk żydowskich tego nie wiem.

--- Koniec cytatu ---
powiedz czy istnieje teczka założona Henrykowi Jankowskiemu i czy zawiera ona jakieś materiały dot. pedofilii

uncja:

--- Cytat: Sebastian w 23 Luty, 2019, 14:59 ---gdyby był pedofilem, to gazeta koszerna wykończyłaby go za życia
to że temat wałkowany jest po śmierci wskazuje że za życia nie potrafili gdyż nie był

--- Koniec cytatu ---
Nie. Potrzebna była ewolucja światopoglądowa i świadomość jak wielka to krzywda dla dzieci. W Stanach zaczęto o tym myśleć po aferze Spotlight, u nas jeszcze później. W latach osiemdziesiatych nieliczni rozumieli problem. Dlatego Stuligroszowi rodzice sami pchali w łapy swoje dzieci....

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej