BYLI... OBECNI... > ŻYCIE ZBOROWE, GŁOSZENIE, SALE KRÓLESTWA

Skarga do Nadarzyna na starszych zboru

<< < (7/8) > >>

Bugareszt:
Jak tak sobie analizuje te sytuację w organizacji to wydaje mi się że co by się nie działo to i tak tych betonowych świadków nie przekona

klenczon:
Język jakim się posługujemy by mówić prawdę o prawdzie ma znaczenie.
:)Chcemy się różnić o tych którzy zawijają g...o w papierek i mówią jakie smaczne.  ;)

Sebastian:

--- Cytat: Bugareszt w 17 Luty, 2019, 20:22 ---Jak tak sobie analizuje te sytuację w organizacji to wydaje mi się że co by się nie działo to i tak tych betonowych świadków nie przekona
--- Koniec cytatu ---
ja byłem jednym z najbardziej zabetonowanych świadków Jehowy jakich tylko można sobie wyobrazić - a jednak "Jehowa pobłogosławił" ;) i zmieniłem poglądy :)

Nemo:
Coś mi tu nie pasuje. Napisałeś:

--- Cytat: kswiatlo w 16 Luty, 2019, 22:06 ---Jestem aktywistą chrześcijaństkim, ewangelistą specjalizuję się w tematyce kultów, a ściślej JW.
Czasem robię wizytę w SK i łapię za mikrofon. Wtedy był temat o kurczeniu sie biur oddziałów i ograniczaniu publikacji. Powiedziałem, że to chyba z powodu pedofilii i wyliczyłem Montanę 35M, Kanadę 60M, Austalię - 1000 przypadków. Po spotkaniu niezadowolnoy starszy mnie pouczył... łapiąc po pastersku za szyję. Podniosłem wrzask, że sobie nie życzę tego łapania i potem chodziłem po sali szukając starszych, aby się poskarżyć. Został jeden chyba, prowadzący... Stasi to łebscy ludzie, nogi za pas, gdy śliska sprawa.

--- Koniec cytatu ---
Czyli przyznajesz, że odwiedzasz sale królestwa. Nawet podałeś miasto. ŚJ to mała i hermetyczna społeczność i wieści o osobach takich jak Ty rozchodzą się lotem błyskawicy po okolicznych zborach.
Potem napisałeś:

--- Cytat: kswiatlo w 17 Luty, 2019, 10:56 ---Mikrofon dostałem do komenta paragrafu, tak jak kazdy.

--- Koniec cytatu ---
Mikrofon podaje się temu, kogo wskaże prowadzący. Jest to najczęściej starszy, ewentualnie sługa pomocniczy. Nie sądzę, żeby osobie o której głośno w zborach podano mikrofon.

Adam_73:
kswiatlo a ja Ci po cichu kibicuje :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej