BYLI... OBECNI... > OSTRACYZM

Chyba zostałem odstępcą

<< < (10/11) > >>

puma:
Na początku zawsze szkoda a potem okrzepniesz i się przyzwyczaisz bo dojdzie do Ciebie że na beton w myśleniu nic nie pomoże.To szkoda Twojego czasu nawet na jakieś tłumaczenia .Ja mojej jednej znajomej 7 lat tłumaczyłam i o pedofilii informowałam a to jak głową w mur.Nie dochodzi  i tyle.Dałam sobie spokój .Bugareszt uwierz mi że tak z ludzkiego punktu widzenia oni Ci nie są do życia potrzebni.Nigdy Ci darmo ie pomogą.Nie ma w nich nawet takiego zwykłego odruchu żeby zadzwonić i się bezinteresownie z Tobą na kawę umówić zawsze interes mają żeby literaturę wepchać albo chociaż 5 minut do służby zapisać.Nie dają darowizn na dzieci ani na schroniska dla zwierząt wszystko ładują w CK.Nie żałuj.Tylko postaraj się odzyskać pieniądze które pożyczyłeś bo robią się nieuczciwi nawet w tej kwestii jak się dowiadują że ktoś sekte przejrzał i nie przystąpi do niej

sawaszi:
Moje 7 groszy w tym temacie :
Mnie za odstępcę (od wiary praojców) ,uznała moja rodzina katolicka - jak się 'zkumałem' ze zborem ŚJ  ???
A jak odszedłem ze zboru - to pewni starsi uznali mnie za odstępce (od wiary prawdziwej) :o
Nie zbadane są myśli i wyroki ludzkie  ::)  - och  :( ..

puma:

--- Cytat: sawaszi w 25 Luty, 2019, 22:56 ---Moje 7 groszy w tym temacie :
Mnie za odstępcę (od wiary praojców) ,uznała moja rodzina katolicka - jak się 'zkumałem' ze zborem ŚJ  ???
A jak odszedłem ze zboru - to pewni starsi uznali mnie za odstępce (od wiary prawdziwej) :o
Nie zbadane są myśli i wyroki ludzkie  ::)  - och  :( ..

--- Koniec cytatu ---

Masz racje Zbyszku :) ach te ludzkie wyroki i ocenianki:) pozdrawiam

sawaszi:

--- Cytat: puma w 26 Luty, 2019, 20:34 ---Masz racje Zbyszku :) ach te ludzkie wyroki i ocenianki:) pozdrawiam

--- Koniec cytatu ---
 
Ja już się tym nie przejmuje (zbytnio) - bo jak powiadają niektórzy "co było a nie jest nie pisze się w rejestr" . Pozdrawiam  :) :) .

malti:

--- Cytat: sawaszi w 25 Luty, 2019, 22:56 ---Moje 7 groszy w tym temacie :
Mnie za odstępcę (od wiary praojców) ,uznała moja rodzina katolicka - jak się 'zkumałem' ze zborem ŚJ  ???
A jak odszedłem ze zboru - to pewni starsi uznali mnie za odstępce (od wiary prawdziwej) :o
Nie zbadane są myśli i wyroki ludzkie  ::)  - och  :( ..

--- Koniec cytatu ---
A jak rodzina przyjeła syna marnotrawnego?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej