WSZYSTKO INNE > NAPISZ my znajdziemy odpowiedni dział

Dlaczego boimy się być szczęśliwi?

<< < (2/2)

Ola:

--- Cytat: Storczyk w 22 Marzec, 2019, 20:37 ---Wydaję mi się, że nie boimy sie być szczęśliwi Tylko szukamy szczęścia tam gdzie go nie ma albo jest iluzją rzeczy materialne, drugi człowiek, dobry wyglad....choc to wszystko jest bardzo ważne to jednak nietrwale.To sa substytuty .Szczęście siedzi w głowie ...w nas..Czasem warto sie zatrzymać w tym codziennym pędzie choc na chwilę i oczywiście miarę możliwości.


 .

--- Koniec cytatu ---

Bałam się być szczęśliwa, obecnie jest z tym lepiej uczę się dostrzegać to co do tej pory umykało mi przez brak czasu. Uwielbiam gdy drzewka owocowe zakwitają ten zapach, który się z tym łączy, śpiew skowronków. Promienie słoneczne, zapach drzewa palonego się ogniska. Trochę mnie poniosło ale jest tego bardzo dużo i cieszę się że umiem z tego czerpać szczerą radość mimo iż kiedyś nie odczuwałam tego wcale nie umiałam dostrzec...
 

Gandalf Szary:
Wpojona odpowiedzialność za swoje czyny oraz strach przed konsekwencjami organizacyjnymi to jeden z elementów dlaczego nasze możliwości bycia szczęśliwym są ograniczone. To kim jesteś co sobą reprezentujesz ma ogromny wpływ na twoje decyzje w życiu.

Storczyk:
Ola nie rozumiem .Bałaś się jak to możliwe?W orgu wmawiali nam ze szczęście to dawanie bgodzinki.Wszystko w pędzie jak tam można byc szczęśliwym!Choc ja bywalam☺

Ola:

--- Cytat: Storczyk w 22 Marzec, 2019, 20:58 ---Ola nie rozumiem .Bałaś się jak to możliwe?W orgu wmawiali nam ze szczęście to dawanie bgodzinki.Wszystko w pędzie jak tam można byc szczęśliwym!Choc ja bywalam☺

--- Koniec cytatu ---

Właśnie przez ten brak czasu bałam się i nie skupiałam na tym co ważne bo tylko wzrok chciałam mieć skierowany na "nagrodę" nie chciałam się niepotrzebnie rozpraszać ponieważ bałam się utraty 'tych godzinek' a to jest już zakłamane szczęście...

Storczyk:
Fajnie Ola ,że dziś jesteś troche szczesliwsza☺

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej