OGŁOSZENIA oddam, przyjmę, wymienię literaturę > SZUKAM, ODDAM, ZAMIENIĘ

Szukam szwajcarskiego czasopisma Trost (Pociecha) z 1 października 1943

<< < (3/3)

WIDZĘ MROKI:

--- Cytat: Kleryk w 12 Luty, 2019, 22:40 ---Jak wszędzie. Dlatego jeżeli ktoś mówi jak Org, że świat jest czarno-biały to wiadomo, że gada głupoty.
Byli Polacy co pomagali Żydom i tacy co ich mordowali.
Byli SJ którzy ponosili śmierć nie wydając swoich braci i tacy co byli w stanie zrobić wszystko aby tylko przeżyć.
[/quot

No cóż dodać?

Napiszesz Kleryku, że jesteś na etapie przbudzania i wpisy takie jak mój mogą zablokować lub poważnie zaburzyć Twije przebudzenie jak i osobom tobie podobnym.

Odpisałem Ci, że Twoje przebudzenie zależy od Twego sprawdzenia faktów Li tylko i wyłącznie 2 Tes 5::21 "Wszystko sprawdzające....."

Ponadto zaznaczyłem wyraźnie, że w sposób zawoalowany bronisz ORGA i prxemycasz sianie zwątpienia w to co my tu piszemy o SKANDALICZNE postawie cwaniaków z ORGA. Są tematy kryminalne które przemilczasz, pedofilia, wczorajsza odsłona postawienia STARSZYCH przed sądem za ukrycie gwałtu przemilczasz z oczywistych względów, by w końcu powyższym wpisem miękko bronić ORGA

  NIE pytam w co grasz, dla mnie stoisz nago.

--- Koniec cytatu ---

DeepPinkTool:

--- Cytat: Kleryk w 12 Luty, 2019, 22:40 ---Jak wszędzie. Dlatego jeżeli ktoś mówi jak Org, że świat jest czarno-biały to wiadomo, że gada głupoty.
Byli Polacy co pomagali Żydom i tacy co ich mordowali.
Byli SJ którzy ponosili śmierć nie wydając swoich braci i tacy co byli w stanie zrobić wszystko aby tylko przeżyć.

--- Koniec cytatu ---
Masz rację i w pełni się z tym zgadzam. Myślę ponadto, że jednak warto zwracać uwagę na tę nie czarno-białość orga. Łatwiej zauważyć tę szaro-burość wybudzonym ale może aktywni na zasadzie zbierania lawiny też powinni dostawać takie płatki. Ja wybudziłem się dzięki publikacjom Świadków dlatego lubię czasem tam pogrzebać.  ;)

Kleryk:

--- Cytat: WIDZĘ MROKI w 13 Luty, 2019, 03:11 ---
Napiszesz Kleryku, że jesteś na etapie przbudzania i wpisy takie jak mój mogą zablokować lub poważnie zaburzyć Twije przebudzenie jak i osobom tobie podobnym.

--- Koniec cytatu ---

Czy czytanie ze zrozumieniem jest takie trudne?
Nigdzie nie pisałem, że jestem na etapie przebudzania i że twoje posty mogą mi zaszkodzić.
Pisałem natomiast, że mogą utrudnić przebudzenie osobom takim jak ja. (Czyli takich co kierują sie w życiu rozumem a nie emocjami)
Gram w szachy.
Jeżeli interesuje Cię co myślę o Orgu to możesz o mnie przeczytać tu: https://sjwp.pl/powitanie/nazywam-sie-john-preston/

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej