INNE RELIGIE, WYZNANIA, ATEIZM... > KOŚCIÓŁ ZJEDNOCZENIOWY

Rytuały seksualne Moona

(1/3) > >>

Magda:
Co to jest Pikareum. Tragedia sześciu Mary.
Pierwsze polskie tłumaczenie ze strony Nansook Hong.

https://tragedyofthesixmarys.com/polish-sun-myung-moon-odbyl-ceremonie-seksualna/

Sebastian:
rzuciłem na to okiem i mam pytanie: Moon tylko symbolicznie odbył seks z tymi kilkudziesięcioma kobietami czy też miało miejsce faktyczne cudzołóstwo popełnione ponad sto razy? Bo kobiet kilkadziesiąt i każda 3x w łóżku Moona? i to jeszcze dla większej perwersji seks przy świadkach?

Magda:
Sebastianie, nie rzucaj okiem tylko przeczytaj całe .
Tu masz odpowiedź

"Sun Myung Moon osobiście przeprowadził rytuał pikareum ze wszystkimi żonami pierwszych 36 par, które ,,pobłogosławił” w małżeństwie , a także z każdą żoną z 72 par (Hyo-Min Eu był świadkiem rytuału). Wszystkie te pary stały się znane jako plemię Moona, lub ,,Królewskie Pary” ze ,,Świętych  Ślubów”. Oczyszczeni mężczyźni i kobiety mieli obowiązek oczyszczania kolejnych dwunastu osób w ,,sztafecie seksu”.

Jest to ściśle związane z teologią sekty. Naprawdę nie wiem jak to zrobił, ale to trochę trwało. Nie zapominaj, że to mesjasz a więc miał nadprzyrodzoną moc : ;D ;D ;D ;D

Warto zapoznać się z całą stroną. jest tam książka "W cienu Moona" po angielsku, niemiecku, japońsku. Jak ktoś zna któryś z tych języków to polecam.

Sebastian:
czyli jednak stukrotne cudzołóstwo i potencja seksualna jak u Jagiełły :)

Adam_73:
szczaw i mirabelki czesto jesc, to tez nam tak (oby) sie poszczesci ;-)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej