NA DOBRY POCZĄTEK > INFORMACJE PROSTO Z "KANAŁU ŁĄCZNOŚCI"

Odp: Ogłoszenia i Przypomnienia Luty 2019r.

<< < (5/6) > >>

dziewiatka:
To będzie najazd w okolicach pamiątki i specjalnych kampanii.Niech się gonią, bo jak przyjdą to zapewnię im wiele trosk a moja żona dwa razy więcej.Tak się zastanawiam co zrobią gdy wyrażę zaniepokojenie tym że informacje o pedofilii ściągają hańbę na organizację i Jehowę a ich wizyta jest odpowiedzią na moje modlitwy by starsi rozpoczęli kampanię przeciw pedofilii w zborach.

John:
jak znam życie to co innego piszą a co innego robią ...

chyba że będzie to ktoś nadgorliwy ... a takich nie brakuje ...

Ja mam swój od lat opracowany sposób i mam spokój ;D ;D ;D ;D ;D ;D

John

Estera:

--- Cytat: John w 23 Luty, 2019, 13:27 ---Ja mam swój od lat opracowany sposób i mam spokój

--- Koniec cytatu ---
   John.
   Podziel się swoim skutecznym doświadczeniem, jeśli możesz.
   :) :)

John:
jak zaproszenia ... wrzućcie do skrzynki na listy

jak domofon ... już wychodzę

jak telefon ... czy wiesz coś czego ja nie wiem

i to ich skutecznie zniechęca ... bo oni by zaraz się rozsiedli i zachęcali ... kawa i ciacho

a tak mam spokój święty

dziewiatka !!!!!!!!!!!!!!

o pedofilii wiedzą i tają wszystko ... znam pedofilów zoofilów i kazirodców ... wszyscy są święci :( :( :( :( :(

a jak się modlą ... baby w majtki popuszczały

Estera:

--- Cytat: John w 23 Luty, 2019, 15:21 ---jak zaproszenia ... wrzućcie do skrzynki na listy
jak domofon ... już wychodzę
jak telefon ... czy wiesz coś czego ja nie wiem
i to ich skutecznie zniechęca ... bo oni by zaraz się rozsiedli i zachęcali ... kawa i ciacho
a tak mam spokój święty
dziewiatka !!!!!!!!!!!!!!
o pedofilii wiedzą i tają wszystko ... znam pedofilów zoofilów i kazirodców ... wszyscy są święci :( :( :( :( :(
a jak się modlą ... baby w majtki popuszczały

--- Koniec cytatu ---
   John.
   Dzięki za odpowiedź.
   Mnie narazie nie nachodzą, ale warto mieć w zanadrzu dobre rozwiązania na pozbycie się ich.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej