BYLI... OBECNI... > DZIECIŃSTWO I DORASTANIE WŚRÓD ŚJ...

Pomóżcie !

<< < (6/6)

anita95:

--- Cytat: Xevres w 31 Styczeń, 2019, 10:24 ---Czy możesz odejść z tej grupy społecznej bez żadnych konsekwencji?

Czy ta grupa posiada guru?

Czy możesz krytykować tego guru?

Są dziesiątki pytań, które pokazują, ze jest to sekta, która chce kontrolować nawet takie kwestie jak noszenie brody itp

--- Koniec cytatu ---

Ja mam ochotę pewnego dnia podejść i powiedzieć że chcę żyć swoim życiem i już a z sekciarstwem nie chcę mieć nic wspólnego.
To oczywiście niemożliwe do realizacji ale pewnie by było ostre zamieszanie jakby pewnego pięknego dnia kilkaset czy kilka tysięcy ludzi razem jednego dnia wręczyło jakieś pisemko że dość sekciarstwa i tyle. Marzenia ściętej głowy ale jestem temu bliska żeby tak właśnie zrobić. Gdyby było więcej osób to pewnie by było raźniej ale nie chcę się nakręcać. Daje sobie czas do majówki. W majówkę jadę z chłopakiem na południe europy na dzikie wakacje. Może powstanie jakiś pomysł tutaj do tego czasu a ja sobie dokładnie wszystko tu obejrzę. Jestem daleka od mówienia innym co mają robić. Ja z brodą problemu nie mam ale inni tak. Miłego dzionka. Anitka placiuje 😘😗😙😚

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej