BYLI... OBECNI... > OSTRACYZM

pismo zbiorowe...?

<< < (3/4) > >>

UWAGA AWARIA:

--- Cytat: Trinity w 30 Styczeń, 2019, 21:55 ---po co angażować jakiegoś Barucha nie możesz ty droga Awario tego napisać? 😉
na forum były już takie pomysły, to jest taki pierwszy zew ze wzburzenia.
ale to minie, widzę jak się miotasz, czasem myślę że to forum jeszcze za wcześnie dla ciebie
nie obraź się
świadkowie to nie jest target polityków, oni nie będą się wtrącać w wewnętrzne prawa zarejestrowanego związku wyznaniowego
nawet jak teraz jest dobry czas na prześladowanie religii prawdziwej
to ten rok zaczął się tragicznie jeśli chodzi o mowę nienawiści.
raczej nikt nie będzie szedł tą drogą w roku wyborów.
po za tym kto dokładnie miałby za to beknąć?
Nadarzyn? na pewno jest obdarowany prawnie szkoda się kopać z koniem

już lepiej jakbyśmy przekuli naszą słabość (ostracyzm) w siłę
gdybyśmy( odstępcy) zrozumieli że to oni mają gorzej i z podniesioną głową chodzili po świecie

bo nowy forumowicz chyba Adam 73 napisał jak nam się chce dalej podniecać orgiem,
każdy jest na innym poziomie odstępstwa i nie ma co sie śmiać!
każdy przechodzi/wycbodzi jak potrzebuje. jedni odpływają, dryfują inni chcą sie gwałtownie odciąć.
są tu różne historie od pionierów którzy poznali prawdę o prawdzie i po miesiącu byli już po napisaniu listu. inni są nieczynni po naście lat. niech każdy robi jak chce i nikt nie powinien tego oceniać, bo to już wszyscy przerabialiśmy ( jacy powinniśmy być i czemu tak mało się staramy)

także tego

--- Koniec cytatu ---

A ty podpiszesz się pod listem?:) jak napiszę :)

Sebastian:
a do kogo ten list i z jakimi postulatami?

Adam_73:

--- Cytat: Salome w 30 Styczeń, 2019, 21:22 ---Ja bym ich na początek pozwała za to, że mi ukradli dzieciństwo,
kilka tysięcy godzin spędzonych na zebraniach i kongresach,
urodziny moje i moich bliskich,
bale przebierańców w przedszkolu i szkole,
choinkę i prezenty oraz imprezy Sylwestrowe.

--- Koniec cytatu ---

 :'(

WIDZĘ MROKI:
Tak jest, aby zło się mogło rozmnażać, sprawiedliwy, MUSI być cicho, takie tam fakty, i najlepiej zniechęcać, tych co coś inicjują, takie to słabe, czuję strach, ale tu na forum, to elaboraty że głowa mała. Tyle w temacie
Pozdrawiam

Adam_73:
brzytwa Ockhama brachu, wyluzuj, przyjdzie czas przyjdzie pora..

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej