DYSKUSJE DOKTRYNALNE > BIBLIA - DYSKUSJE.....

Plagiat

<< < (4/5) > >>

Bożydar:
Jest jeszcze inna możliwość...
To co gryzło Żydów na pustyni zostało zawieszone na słupie.

Proctor:

--- Cytat: Gremczak w 22 Styczeń, 2019, 20:50 ---Czy autorzy biblijni używając węża w swoich opisach nie dopuścili się plagiatu?

--- Koniec cytatu ---
Jeśli pisali pod wpływem podobnie jak Ty to pewnie tak.

Gremczak:

--- Cytat: Bożydar w 22 Styczeń, 2019, 23:22 ---Jest jeszcze inna możliwość...
To co gryzło Żydów na pustyni zostało zawieszone na słupie.

--- Koniec cytatu ---
Miałem nadzieję ,że posiadasz jakąś wiedzę na temat węży wykorzystywanych w religii.

Bugareszt:
Ja niestety w Biblii widzę mnóstwo zapożyczeń z innych starszych Religi które wynikają bardziej z obserwacji niż plagiatu i tak samo uważam w sprawie węży które zawsze się przewijały w wielu wcześniejszych wierzeniach. Wąż super sprawa , nie ma nóg a zasuwa , zrzuca skórę itp, jako dziecko zawsze się zastanawiałem czy jak węża boli gardło to czy go wtedy wszystko boli :)

Gremczak:

--- Cytat: Bugareszt w 23 Styczeń, 2019, 00:45 ---Ja niestety w Biblii widzę mnóstwo zapożyczeń z innych starszych Religi które wynikają bardziej z obserwacji niż plagiatu i tak samo uważam w sprawie węży które zawsze się przewijały w wielu wcześniejszych wierzeniach. Wąż super sprawa , nie ma nóg a zasuwa , zrzuca skórę itp, jako dziecko zawsze się zastanawiałem czy jak węża boli gardło to czy go wtedy wszystko boli :)

--- Koniec cytatu ---
Tylko ,że plagiat to chyba nie tylko samo zapożyczenie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej