NA DOBRY POCZĄTEK > OGÓLNIE O FORUM

Temat bez sensu

(1/4) > >>

Roszada:
Jak w temacie

PoProstuJa:
A jest Twitter dla byłych katolików?
I czy ktoś się na nim udziela? :)

Ja nie mam nic przeciw pomysłowi - a czemu nie.

Ale Roszada bardzo zawężasz postrzeganie nas jako społeczności.

Dla Ciebie jesteśmy po prostu byłymi Świadkami. Ale nie można nimi być przez całe życie.
To tak jakby klasyfikować ludzi według tego co kiedyś robili: były mąż, była żona, były dyrektor, była sportsmenka itd.
A przecież obecnie żyjemy i robimy dużo rzeczy, które nie są związane z naszą religią. Dlaczego mam więc zawsze funkcjonować jako były Świadek? A może ja chcę być po prostu sobą OBECNĄ, a nie byłą nie-sobą?

To taka dygresyjka dla kogoś, kto koniecznie chce nas kategoryzować i wrzucać do szuflady "były".

Pozdrawiam

Po Prostu Ja :)

mav:
Zgadzam się z PoProstuJa że nie ma sensu szukać na siłę kogoś, kto będzie działał w taki czy w innych sposób. Do tego trzeba mieć siły, czas, chęci, a dodatkowo gdy chce się występować jakoś w Internecie - umiejętności i swobodne "pióro". Jeśli ktoś taki się znajdzie i będzie chciał pociągnać temat to świetnie, ale jeśli nie, to trudno. Sam nie angażuję się już za bardzo w dodatkowe tematy, bo po prostu nie mam na to czasu ani sił.

Roszada:

--- Cytuj --- bo po prostu nie mam na to czasu ani sił.
--- Koniec cytatu ---
Ja też nie mam czasu i sił oraz zdrowia i od tej chwili zawieszam swój udział na forum.

Ola:

--- Cytat: Roszada w 04 Styczeń, 2019, 13:52 ---Ja też nie mam czasu i sił oraz zdrowia i od tej chwili zawieszam swój udział na forum.

--- Koniec cytatu ---

Jak dla mnie wielka strata, lubię Cię podczytywać.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej