TOWARZYSKIE POGADUCHY > SPOTKANIA i ZLOTY

18-19 lipca zjazd w Białymstoku

(1/4) > >>

Datsun:
Witam.
W terminie 18-19 lipca b.r. organizujemy w okolicach Białegostoku zjazd byłych Świadków Jehowy lub osób w jakiś sposób związanych z Towarzystwem Strażnica. Zjazd w całości jest nieodpłatny z zapewnionym noclegiem i wyżywieniem. Na zjazd zaproszeni są wszyscy, którzy szukają Boga lub nawrócili się do Niego. Opowiadane będą świadectwa, wykłady na tematy Biblijne oraz czas na swobodne dyskusje.
Bliższych informacji chętnie udzielę telefonicznie lub na email.
Zapraszamy   :)

tel. 604 805 479
rudnica@o2.pl

gedeon:
Bardzo dobra inicjatywa, właśnie rozmawiałem z pomysłodawcą telefonicznie, spotkanie nie jest inspirowane żadną doktryna religijną ale odnosi się do tematów Biblii. Myślę że można zdecydowanie zachęcić do udziału w tym spotkaniu.

Od dawna wybieram się w okolice Białegostoku więc bardzo chętnie wezmę udział w tym spotkaniu. ;D ;D ;D

Skarbnik:
Ja również przedzwoniłem na podany wyżej przez Datsuna numer telefonu i dowiedziałem się co nieco o tym spotkaniu. Wygląda dość ciekawie, nie ma to na celu agitacji do jakiejkolwiek grupy religijnej i otrzymałem zapewnienie, że agnostycy (tacy jak ja) są też mile widziani.

gedeon:

--- Cytat: Skarbnik w 04 Czerwiec, 2015, 11:31 ---Ja również przedzwoniłem na podany wyżej przez Datsuna numer telefonu i dowiedziałem się co nieco o tym spotkaniu. Wygląda dość ciekawie, nie ma to na celu agitacji do jakiejkolwiek grupy religijnej i otrzymałem zapewnienie, że agnostycy (tacy jak ja) są też mile widziani.

--- Koniec cytatu ---

Dokładnie tak uważam. ;D ;D ;D

gedeon:
Są już pierwsi chętni z Poznania....... ;D
Zadzwoniłem do moich znajomych z okolic Białegostoku i są chętni. ;D ;D ;D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej