NA DOBRY POCZĄTEK > KWESTIE TECHNICZNE

Nowa strona - przebudowa forum

<< < (3/4) > >>

mav:
Cytując punkt 4.1 regulaminu forum :)


--- Cytuj ---nie stosujemy również żadnych zbiórek pieniędzy na pokrycie kosztów działania serwisu
--- Koniec cytatu ---

W momencie w którym pojawiają się pieniądze to często pojawiają się problemy :). Utrzymanie serwerów forum, archiwum i ich domen owszem kosztuje, ale nie chcę żeby ktokolwiek czuł się kiedykolwiek zobligowany do składania się na ich działanie, chociażby poprzez świadomość, że inni to robią. Wystarczającym wsparciem dla mnie jest gdy wszyscy starają się, by to miejsce było przyjazne dla wszystkich, w szczególności tych, którzy są tu nowi i próbują się odnaleźć w nowej sytuacji świeżo po wybudzeniu.

Co do całkowitej przebudowy forum - wolałbym tego uniknąć. Ludzie są przyzwyczajeni do obecnego wyglądu i działania strony. Jakiekolwiek poważne zmiany spowodują, że wielu będzie zagubionych i nie będzie potrafiło korzystać z nowej wersji. Tak właśnie było na watchtower-forum.pl i do samego końca działania tego forum czytałem tam narzekania na to, że nowa wersja jest nieintuicyjna albo, że brakuje jej funkcji, które zawierała stara. Tutaj również zostało dołożonych wiele nowych funkcji do domyślnej skórki, a także przebudowane zostało wiele elementów, by pasowały pod nasze potrzeby. Dlatego taki projekt nie tylko byłby bardzo kosztowny, ale prawdopodobnie po drodze zgubilibyśmy funkcje, na których ludziom zależy i jednocześnie wkurzyli połowę użytkowników :).

Sebastian:
mav, bardzo rozsądne podejście...

naprawdę cieszy mnie, że obecne forum nie będzie ewoluować w tym kierunku co watchtower-forum.pl gdyż na tamtym forum także byłem przeciwny zmianom utrudniającym korzystanie z niego przez użytkowników

Proctor:
Czyli temat zamknięty.

Estera:

--- Cytat: mav w 08 Styczeń, 2019, 00:17 ---(...) Wystarczającym wsparciem dla mnie jest gdy wszyscy starają się, by to miejsce było przyjazne dla wszystkich,
w szczególności tych, którzy są tu nowi i próbują się odnaleźć w nowej sytuacji świeżo po wybudzeniu.
(...) Co do całkowitej przebudowy forum - wolałbym tego uniknąć.
(...) Ludzie są przyzwyczajeni do obecnego wyglądu i działania strony.
(pogrubienie moje)

--- Koniec cytatu ---
   Wchodziłam poczytać inne fora.
   I powiem Wam, że na niektórych, to się mocno rozczarowałam.
   I to nasze forum uważam za najbardziej czytelne i ułożone, z tego co do tej pory poznałam.
   I miejscem, w którym też szybko się można odnaleźć.

   I szczerze powiem, nie chciałabym żadnych poważniejszych zmian.
   Ta forma mi osobiście odpowiada i lepiej, żeby tak zostało jak jest.
   Nie mówię tu o takich "kosmetycznych" zmianach, jak dodatkowe funkcje, które się tu czasami wprowadza.
   Bardzo mi ono pomogło uporać się z traumą po odkryciach na temat strażnicy.
   Myślę, że dobrze spełnia swoją rolę, jeśli chodzi o wsparcie tych, co szukają prawdy o tej sekcie.

   I przy tej okazji ...

                          ... BARDZO DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ...
                                                        :-* :-* :-* :-* :-*

   Którzy technicznie się tym forum zajmowali i zajmują i o nie troszczyli i troszczą, żeby prawidłowo funkcjonowało.
   Nie mam pojęcia, jaki to ogrom pracy, bo jestem zupełnym laikiem pod tym względem.
   Ale dziękuję wszystkim tym, którzy wkładają tu swój własny czas, wysiłek, kasę i umiejętności, by ono działało.
   I umacniało myślenie ludzi nowo wybudzonych, myślących i odkrywających, że ta religia jest czystą manipulacją.
                       TO MIEJSCE JEST BARDZO POTRZEBNE I DOBRZE, ŻE TAKIE ISTNIEJE.
   Wasza praca i wysiłek, napewno nie idzie na marne.
   I zapewne uratowaliście życie wielu ludziom, którzy mają kontakt ze śj, albo zamierzali nimi zostać.
   Albo spędzili tam szmat czasu, który niestety się już nie wróci.
   A my, uprzejmie przyjmujmy wszystkich nowo przybywających, niech czują się tu dobrze.
   Jak w rodzinie, znajdując kawałek oazy wytchnienia po bolesnych przeżyciach w poszczególnych zborach.
   Pozdrawiam serdecznie.
   Całą ekipę.

  "Estera".
   :-*
   

HARNAŚ:
Gdzie jest P ? Najmłodszy wiekiem moderator. :-\ Postawiono na niewłaściwego konia?  :'(

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej