NA DOBRY POCZĄTEK > OGÓLNIE O FORUM

WIELKA ARMIA..BEZ WALKI

<< < (39/39)

WIDZĘ MROKI:

--- Cytat: UWAGA AWARIA w 07 Sierpień, 2019, 22:20 ---myślę że przy tej ideologi jak juz wcześniej pisałem hitler stalin kim ,mogli by się tylko uczyć,zwyciężać systemy :o 8-)

list do putina co wpuścił do kraju? ;)

--- Koniec cytatu ---

"Dzieło głoszenia i tak będzie kontynuowane".

Żadne dzieło głoszenia, lecz tylko i wyłącznie, DZIEŁO WERBOAWANIA PAROBKÓW, dla mafii siedzącej w Warwick.

UWAGA AWARIA:

--- Cytat: Nadaszyniak w 01 Sierpień, 2019, 01:01 ---(mtg):
Pytanie dziecinnie łatwe jakie zasugerowałeś (bez urazy, proszę mieć to na uwadze- Szanowny UA) mogę na 100% stwierdzić DO WSZYSTKIEGO- to taka bomba naszpikowana, bóg wie czym ale posiada moc rażenia wkoło.
Dlaczego tak odpowiadam, ponieważ ów lud jest fanatycznie zaślepiony pod każdym względem jaki przyszedłby człowiekowi na myśl.
Piszę szczerze bez jakiej kol wiek urazy, jednakże ktoś może zaoponować moją wypowiedź powołując się np. nie biorą broni do ręki i nie uczestniczą w wojnach ... ... itp.- podważając moje stwierdzanie, odpowiem tak:
rzeczywiście nie biorą udziału w wojnach, rozruchach i innych zaistniałych przewrotach, stają się jak to nazywają pokojowo usposobieni wobec innych.
Ale proszę zauważyć to czysta demagogia takiego stwierdzenia, weźmy pod uwagę np. nie przeleją niewinnej krwi, ale patrząc obiektywnie właśnie to czynią zakazują  - transfuzji!
Z nieludzkim odczuciem miłości patrzą jak ich dzieci, ich własne dzieci!!- umierają na ich rękach czy trzeba większego dramatu ..., jakiego?
Stwierdzam nie ma większego bestialstwa jak właśnie owo, zabijanie w białych rękawiczkach - w imię czego, zapytam.
Wielokrotnie zmieniali właśnie w tej kwestii swoje zdanie raz ją przejąć - stare światło (Ww) , następnie jej zakaz nie wspomnę o podejściu do zagadnienia przeszczepów, frakcji krwi, szczepionek tak można wiele jak istotnych rzeczy dla życia człowieka wymieniać.
Choć nie przelewają krwi z jednej menzurki do drugiej, ale sam fakt taka postawa świadczy jednoznacznie właśnie o tym i nie zaprzeczą temu zagadnieniu jakie sami  pokrętnie ustanawiali i puszczali w eter, takie postępowanie uwłacza godności praw człowieka do świętości, wartości życia.
Takie postępowanie niesie za sobą o wiele większą ilość ofiar- istnień ludzkich niż, która kol wiek wojna zaistniała w dziejach historii - ten proces trwa od prawie 100 lat z małym tylko wycinkiem zakazu i ponownie zaistniał i trwa, trwa nadal.

Ponadto ostracyzm niesie kolejne ofiary w ogólnoświatowym społeczeństwie, rodząc pośród tych nieszczęśników o wiele większe traumatyczne przeżycia, których się nie zapomina, lecz są nadal żywe, namacalne nawet mogę powiedzieć po wielu latach nadal rzeczywiste, odczuwalne prze osoby, które wyszły z sekty (Ww) - nie kończący się koszmar psychiczny, takie błędne koło.
Trudno pisać na Forum - bo każde następne moje słowo napisane wzbudza u TYCH OSÓB ponownie, przeżyty koszmar ale nie fizyczny lecz przede wszystkim psychiczny.
Jak wspomniałeś- do czego mogą być w sekcie (Ww) zdolni, moim skromnym zdaniem do wszystkiego, są fanatyczni, zaślepieni a ich Bogiem nie jest Bóg Biblijny tylko ten ''twór za oceanu'', który bez jakich kol-wiek skrupułów podaje swoje wyimaginowane okrutne niedorzeczne wymysły, przerastające ludzką pomysłowość czy wyobraźnie a ich lud pokornie z spokojem przyjmuje- wierząc i twierdząc, że to prawda pochodząca od samego Boga - (groza!!)

 

--- Koniec cytatu ---



 fajnie że dostrzegasz silna stalową niemal tytanową siłę korporacji prawnej która sama na swoich stronach definitywnie wyraża swoje stanowisko co do tego że nie cofnie się nawet gdyby jej zakazano głoszenia tego co głoszą,a co gorsza pod przykrywką miłości
realizuje swoje niemal bestialskie cele które dokładnie wyłapałeś ,"krew,posłuszeństwo,fanatyzm"
przysparzając teraz tzw." niewidzialnych ofiar" <na razie 8-)

kolejną rzeczą z jaka się zgodzę jest fakt że jak się zapowiedzieli: oni już przed niczym sie nie cofną,żadne dobra materialne czy pieniądze się nie liczą co jest tytułowane niemal w każdej strażnicy,droga w jednym kierunku ::)

-nie wierzę że nie słyszeli o samobójstwach ludzi wykluczonych lub nie z powodu zawodu doktryn,
- nie wierzę że nie słyszeli o rodzinach rozbitych z powodu ich postępowania
i z innych 10-czy 15 powodów

co innego kiedy przedsiębiorca powie:" podbije świat swoim produktem" ,to i tak może być niebezpieczne po to są ustawy antymonopolowe i inne

ale co innego jeżeli ktoś powie że: ja zawładnę światem bo Bóg mną kieruje, ,czy  to nie jest chore :o
i bardzo bardzo niebezpieczne,a na dodatek zapewni w oświadczeniu swoim że:nic już tego nie zatrzyma poświeci całe środki i własne życie aby ten cel zrealizować ::)

to co to ma być?

UWAGA AWARIA:
 w związku z tym iż część osób na tym wątku nie wierzy że ŚJ mogli by się posunąć do przemocy, a niektórzy nawet twierdzili że jakiejkolwiek przemocy,przecież ŚJ głoszą o pokoju są neutralni,niekurzy twierdzili że organizacja nawołuje do pokoju,byli tacy co pisali że to same
babcie i nieudacznicy :o

zrodziło mi się takie pytanie ::): dlaczego część z was nie powie odrazu na sali starszym że już nie chce być świadkami jehowy,
                                               albo że dzisiejsze zebranie nie miało zbyt wiele wspólnego z tym co mówi biblia,
                                               co stoi na przeszkodzie? dlaczego niektórzy ukrywają w tej pokojowo nastawionej organizacji
                                                że nie chcą być ŚJ, dlaczego niektórzy się ukrywają po prostu znikając 8-)








WIDZĘ MROKI:

--- Cytat: UWAGA AWARIA w 19 Sierpień, 2019, 21:22 --- w związku z tym iż część osób na tym wątku nie wierzy że ŚJ mogli by się posunąć do przemocy, a niektórzy nawet twierdzili że jakiejkolwiek przemocy,przecież ŚJ głoszą o pokoju są neutralni,niekurzy twierdzili że organizacja nawołuje do pokoju,byli tacy co pisali że to same
babcie i nieudacznicy :o

zrodziło mi się takie pytanie ::): dlaczego część z was nie powie odrazu na sali starszym że już nie chce być świadkami jehowy,
                                               albo że dzisiejsze zebranie nie miało zbyt wiele wspólnego z tym co mówi biblia,
                                               co stoi na przeszkodzie? dlaczego niektórzy ukrywają w tej pokojowo nastawionej organizacji
                                                że nie chcą być ŚJ, dlaczego niektórzy się ukrywają po prostu znikając 8-)

--- Koniec cytatu ---

Aleś wymyślił pytania, toż to też hipokryci, będą kręcić mataczyć jak sekta.

Tu nie idzie o zrozumienie, a może tak, niezbędna do tego jest obszerna wiedzą, że człowiek zmanipulowany, pozbawiony samokontroli i własnego zdania zrobi wszystko co mu guru/zarząd karze.

Ostracyzm, matka odcina się od córki, ponieważ ta otworzyła oczy na sektę.

Która matka tak postępuje?

Tylko ta, która jest pozbawiona uczuć, emocji. Pełna robotyka.

Powtarzam i będę powtarzał wciąż, to uśpieni agenci, gotowi z małymi wyjątkami, zrobić wszystko co szefostwo, nie wyłączając starszych, każe.

Tak to destrukcyjna, totalitarna sekta.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej