BYLI... OBECNI... > KWESTIE PRAWNE

Czy można pozwać do sądu zbór?

<< < (4/5) > >>

vincent:
Czytam czasami to forum i odnoszę wrażenie, że niektóre osoby naprawdę mają problemy z samym sobą. Czy naprawdę nie macie poważniejszych problemów ? Czy po prostu to był temat z serii : założę temat, by nie być anonimowym i chcę mieć wkład w "rozwój" forum :P
Ludzie... Opanujcie się :)

salvat:
That's right!
To właśnie był/jest taki temat z serii głupich. Nic konstruktywnego tym wątkiem kswiatlo nie wniósł, ale podejrzewam, że urośnie do rozmiarów kilku(nastu) stron gadki o niczym.

kswiatlo:
Ja już dziękję. Odpowiedziano mi, że zbór nie może być pozwanym. Temat możemy zamknąć.

Sebastian:
mam pytanie do założyciela wątku - czy oprócz kwestii pozwania lub nie pozwania zboru do sądu masz jakieś inne pytania dotyczące działalności tej wspólnoty religijnej?

jeśli przyszedłeś na ich spotkanie to zakładam że wcześniej zaagitowali Ciebie wzbudzili zainteresowanie itd itp

DeepPinkTool:
Starszy pan, będący starszym zboru popycha kogoś kto chce pozwać później zbór. Rodzina świadków głośno mieszka w bloku. Spodziewam się kolejnych wątków, np. sąsiad Świadek Jehowy co weekend kosi trawę bardzo hałaśliwą kosiarką na swojej dużej działce i przeszkadza wypoczywającym sąsiadom... albo wielodzietna rodzina korzysta z autobusu komunikacji miejskiej zajmując siedem lub więcej miejsc siedzących... lub też ta sama rodzina chodzi na basen i chlapie wodą podczas wspólnych zabaw.  ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej