BYLI... OBECNI... > ŚWIADKOWIE JEHOWY W MEDIACH

Skandaliści w Polsat News - drugi odcinek o Świadkach Jehowy

<< < (58/59) > >>

puma:

--- Cytat: kormoran w 02 Styczeń, 2019, 22:54 ---To są różne pytania. Na glosiciela jest ich kilka i niektóre skierowane są bardziej do osoby która z zainteresowanym studiuje, np. czy z wypowiedzi jego wynika że ufa Biblii. Ponadto kilka pytań dotyczących życia. Natomiast do chrztu jest coś około 100 pytań podzielonych na cztery główne części i dotyczą już szczegółowo nauk czy moralności itp. To prawda że nie ma różnych pytań dla mężczyzn i kobiet.

--- Koniec cytatu ---

Dzięki za szczerość Kormoran.Szkoda, że dopiero dzisiaj się dowiedziałam, że kieruje się pytania bardziej do osoby z którą zainteresowany studiuje.I czemu ja się dziwię że nie chcieli mnie nawet na nieochrzczonego.To mi pokazuje jak wiele zależy od tego jaki jest stosunek osoby studiującej do zainteresowanego z którym studium prowadzi :)

ewa11:

--- Cytat: puma w 03 Styczeń, 2019, 17:42 ---Dzięki za szczerość Kormoran.Szkoda, że dopiero dzisiaj się dowiedziałam, że kieruje się pytania bardziej do osoby z którą zainteresowany studiuje.I czemu ja się dziwię że nie chcieli mnie nawet na nieochrzczonego.To mi pokazuje jak wiele zależy od tego jaki jest stosunek osoby studiującej do zainteresowanego z którym studium prowadzi :)

--- Koniec cytatu ---
Ale naprawdę niczego nie żałuj. Byłaś sobą i to im do końca nie odpowiadało, a to znaczy, że nie dałaś się zindoktrynować.
Ja żałuję, że po tym pierwszym podejściu nie odpuściłam sobie świadków, tylko mimo wszystko zatańczyłam tak, jak mi zagrali.

dziewiatka:
Można podgryzać sobie listki ale po co.Lepiej zastanowić się jak każdą wypowiedzią doprowadzić do zniszczenia ORga i innych tego typu pasożytów.

puma:

--- Cytat: ewa11 w 03 Styczeń, 2019, 19:09 ---Ale naprawdę niczego nie żałuj. Byłaś sobą i to im do końca nie odpowiadało, a to znaczy, że nie dałaś się zindoktrynować.
Ja żałuję, że po tym pierwszym podejściu nie odpuściłam sobie świadków, tylko mimo wszystko zatańczyłam tak, jak mi zagrali.

--- Koniec cytatu ---

Ewa nawet nie wiesz jak bardzo potrzebowałam tych słów.Dziękuje że tu jesteś :) Pozdrawiam serdecznie :)

ewa11:

--- Cytat: puma w 06 Styczeń, 2019, 13:29 ---Ewa nawet nie wiesz jak bardzo potrzebowałam tych słów.Dziękuje że tu jesteś :) Pozdrawiam serdecznie :)

--- Koniec cytatu ---
You're welcome.
Żaden przywilej tracić czas na wciskanie ludziom czasopism, które za jakiś czas Towarzystwo i tak każe spalić. Żadna strata, jeśli nie zrobisz "kariery" przy stojaku, marnując czas, który z powodzeniem można przeznaczyć na bardziej pożyteczne albo na bardziej przyjemne rzeczy.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej