OGŁOSZENIA oddam, przyjmę, wymienię literaturę > SZUKAM, ODDAM, ZAMIENIĘ

Szukam zbieraczy starej literatury Towarzystwa

<< < (5/6) > >>

Nemo:
Ponownie proszę o skończenie wycieczek personalnych. Czy to tak trudno napisać co kogo boli do adwersarza na PW? Przecież takie przepychanki, to nic innego jak zaśmiecanie forum.

Roszada:

--- Cytat: paralipomena w 01 Styczeń, 2019, 14:22 --- Ta ostatnia Czyja wola ? czy czasem nie jest to książka o tytule "Bądź wola twoja na ziemi" ?
"Czyja wola" to tytuł pierwszego rozdziału tej książki .
Drugi  to: "Dlaczego musi się dziać na ziemi ?
.....
Może brakuje Ci pierwszych kartek z tej książki .   .

--- Koniec cytatu ---
Tu mamy osobę, która nas doprowadziła do rozwiązania zagadki. :)

John:
Mam oryginalną polską ... piękna zielona oprawa ... a kupiona w antykwariacie ...

1964 rok 416 stron

John

John:
Roszada ...

Książka "Bądź Wola Twoja Na Ziemi" ukazała się też w kilkunastu zeszytach i później każdy kto chciał oprawiał sobie ... Ja też miałem zszytą książkę ale pożyczyłem bratu i wszelki ślad po niej zaginął po nim też bo nie żyje ... wniosek ... nie pożyczaj bo staniesz się wrogiem. Żona tego umarłego do dziś mówi, że coś chciałem i na mnie psioczy ...

john

EdwardUA1:
Wszystkim dzień dobry! Ja jestem z Ukrainy, ale pracuję w Polsce. Ja zbieram publikacje SJ i mam tylko na rosyjskim i ukraińskim językach. Teraz chciał bym zbierać równieź na polskim i porównać co jest napisane. Chciałbym dowiedzieć się czy można gdzieś ściągnąć strażnicy i inna
Literaturę w PDF formacie za lata 1920-1960? Równieź czy sprzedaje ktoś papierowe egzemplarzy? Mogę wymieniać na rosyjskie i ukraińskie

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej