FORUM W DZIAŁANIU > ZAPRASZAMY DO DZIAŁANIA

"Zbór" - film fabularny poruszający problem pedofilii

<< < (2/2)

Roszada:

--- Cytat: Ruda woda w 14 Grudzień, 2018, 09:39 ---Scenariusz można by pisać nawet w kilka osób.

--- Koniec cytatu ---
Już miało pisać kilka osób życiorysy do książki.
I co z tego wyszło?  :(

https://swiadkowiejehowywpolsce.org/zapraszamy-do-dzialania/akcja-ksiazka-o-exsj-wasze-zyciorysy-wasza-ksiazka/msg146811/#msg146811

matowa:
Realnym pomysłem jest skontaktowanie się z jakąś ambitną grupą studentów kształcących się w kierunku realizacji filmowej :).

Bożydar:
Pomysł jak najbardziej dobry. Scenariusz napisało życie, więc tylko spisać przeżycia i wybrać kilka wątków i nagrać. W dobie łatwego dostępu do sprzętu wysokiej jakości nagrywania i programów obróbki to nie problem. A filmy kręcone "z ręki" też mają swój urok i wielu fanów. Jednak taka akcja wymaga dobrego zorganizowania ekipy, co mogłoby być największym wyzwaniem. Jeśli chodzi o finanse to nie znam się na tym kompletnie.
Aktorami byliby ex ŚJ, którzy dobrze znają grypsy i formułki organizacyjne. Mam nadzieję, że takich filmów powstanie wiele w najbliższych latach.

Roszada:
Wszystko proste jak manifestacje, na które przyjeżdża kilka osób z zarejestrowanych prawie 1400. :-\

Kleryk:

--- Cytat: Roszada w 13 Grudzień, 2018, 19:36 ---A szukałem kontaktu z Tobą od chyba czerwca i ciągle niezalogowany, aż do wczoraj. :-\

--- Koniec cytatu ---

Teraz będę już dostępny :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej