FORUM W DZIAŁANIU > GRUPY WSPARCIA

LEGNICA - towarzyskie, integracyjne spotkanie Ex-ów

(1/13) > >>

Robert Dworak (Berlin):
Witam serdecznie szacowne grono uczestników tego forum!

Jako Wasz korespondent mam budujące wieści z 'terenu' województwa dolnośląskiego, a dokładnie z Legnicy  8-)

W dniu 01.12.2018r. odbyło się tam po raz pierwszy jak mniemam w tak licznym gronie, spotkanie ponad 20 osobowej (licząc z dziećmi) grupy odstępców od organizacji (niekoniecznie od Boga  ;) ).
Ponieważ wielu się podobało (czyt. "spotkało się to z błogosławieństwem Jehowy"  ;D ), ale też nie wszyscy zaproszeni mogli z niego skorzystać, planowane jest kolejne na koniec stycznia lub początek lutego 2019r.

Chętnych wziąć udział zapraszam do kontaktu tu, lub jeśli ktoś pozostaje wciąż w organizacji, a nie chce się ujawniać - do mnie prywatnie. Wspólnie postaramy się ustalić najbardziej dogodny dla większości termin spotkania (sobota?).
Przewidujemy tym razem urządzić karaoke, zabawy lub konkursy, gry planszowe i co tam komu do głowy przyjdzie (w końcu prawda wyswobadza  :D )
Jest też możliwość zabrania ze sobą dzieci, nawet małych, gdyż miejsce spotkania posiada dobrze wyposażony dla nich pokój (na Sali Królestwa jak żyję NIGDY czegoś podobnego nie widziałem  ??? :-\ :'( ).
Jedzenie organizujemy we własnym zakresie (ostatnio każdy z uczestników przyniósł coś ze sobą, po wcześniejszym ustaleniu, by się nie dublować) i było go aż nadto  :)

Może tyle na początek, szczegóły domówimy tu, lub proszę pytać mnie prywatnie.

Serdecznie zapraszam w imieniu swoim oraz członków grupy  :) :) :)

Wasz oddany w odstępstwie Nadzorca obwodu w pasie,
pozdrawiam!

Nemo: Na prośbę Roberta dołączam dwie fotki.


Nemo:
No jo. Dalej ode mnie już się nie dało?  ;D ;)

Terry McGinnis:
Kochani tak w woli ścisłości na dolnym zdjęciu ten po prawej to jestem ja😁😁😁

Nadaszyniak:

--- Cytat: Terry McGinnis w 09 Grudzień, 2018, 21:18 ---Kochani tak w woli ścisłości na dolnym zdjęciu ten po prawej to jestem ja😁😁😁
--- Koniec cytatu ---
Jatiw-Terry McGinnis
BRAVO, Szacun - za zdjęcie maski ZORRO  :) :)

Matylda:

--- Cytat: Terry McGinnis w 09 Grudzień, 2018, 21:18 ---Kochani tak w woli ścisłości na dolnym zdjęciu ten po prawej to jestem ja😁😁😁

--- Koniec cytatu ---

Miło nam poznać :) Jak Ty żeś jest taki przystojniak to ja już sobie wyobrażam Twoją piękną żonkę :) Wszak podobieństwa się przyciągają.
Pozdrawiam Was serdecznie :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej