DYSKUSJE DOKTRYNALNE > SEKSUALNOŚĆ WG ŚWIADKÓW JEHOWY

Kobieta jest cudem

<< < (18/19) > >>

HARNAŚ:

--- Cytat: Nemo w 04 Wrzesień, 2019, 08:17 ---Zdecydowanie od "Kasztelana" wolę "Namysłów"  ;D

--- Koniec cytatu ---
Zdecydowanie jestem na Tak . Namysłów butelkę ma zgrabną i w ręce dobrze leży . :) Niby detal ale dla piwosza nawet taki detal ma znaczenie , jak wódka luksusowa dla żeglarza , bo się po pokładzie nie turla kwadratowa flaszka ;D

Nemo:

--- Cytat: HARNAŚ w 05 Wrzesień, 2019, 06:58 --- jak wódka luksusowa dla żeglarza , bo się po pokładzie nie turla kwadratowa flaszka ;D

--- Koniec cytatu ---
Tudzież Grand's. Flaszka trójkątna i jeszcze bardziej przyczepna.  ;D

Ola:
uuuu czy tylko ja tu stawiam na whisky
 

Nemo:

--- Cytat: Ola w 05 Wrzesień, 2019, 08:17 ---uuuu czy tylko ja tu stawiam na whisky

--- Koniec cytatu ---
Dobra ruda nie jest zła. Oby tylko temperaturę odpowiednią miała.  ;D ;D

Moyses:

--- Cytat: UWAGA AWARIA w 04 Wrzesień, 2019, 19:22 ---oo...Byku 8-)
Yoda..jakie ty masz doświadczenia ;D ;D ,pisz chłopie książkę sex z artykułami sanitarnymi ,chociaż zawory tez są męskie i "żeńskie
i sprzedaj castoramie patent,pdt "miłość nigdy nie zawodzi"

teraz pojmuje dlaczego kobieta to cód w pewnym sensie dla ciebie ;) okey rozumiem,możesz tylko pogadać

--- Koniec cytatu ---

Moja znajoma jest kobietą cud. Pracuje w służbie zdrowie. Robi między innymi kolonoskopie. Gdy ja zapytałem, to powiedziała, że emocje są różne.
Miłym klientom robi na znieczuleniu i delikatnie. Pozostałym mocniej i daje im na znieczulenie tabletkę z witamina 'c', albo jakiś inny cukier. Rozpoznaje jakiej jest ktoś orientacji. Tym daje bez znieczulenia i mocno. Być może są bierni - to akurat jest ciężko ustalić. 
Gdybyś skorzystał z jej usług na NFZet, to ona mi dopisze ostatni rozdział w mojej książce. A tobie spojrzy w ostatnią prostą. Nawet nie da Ci narobić pod siebie.
Ja tylko dopytam, czy masz więcej partnerów niż jednego - jeden jest znany. Bo jeśli mam pisać w danym temacie, to potrzebuje dogłębnej wiedzy. Nie chcę powielać głupoty awaryjnej innych pismaków.
Za wkład tej kobiety w zdrowie człowieka daje jej medal 'kobiety cód'.

* * *

Kwadratowe butelki dobrze się układa w bagażniku samochodu. Ergonomiści mówią, że można tego upchnąć.
Trójkątny Grand's dobrze leży w dłoni. Nawet w wodzie się nie wyślizga.
Okrągłą łatwo i szybko schować do kieszeni w kurtce lub marynarce.
Jeśli ktoś będzie musiał chwytać za szkło, to nie radzę butelek od wina musującego. Nie tłuką się tak samo jak inne butelki.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej