BYLI... OBECNI... > NASZE HISTORIE

Kongresowa gorliwość

<< < (3/4) > >>

dziewiatka:
Że ja tego nie pamiętam.

ewa11:

--- Cytat: butelczyk w 03 Grudzień, 2018, 22:58 ---Tego wieczora ja 16 letni chłopak i 17 letni Jonasz dostaliśmy zadanie aby podczas nadchodzącej burzy przeciąć linki banera. Jak twierdził brat ACDC naczynia Anty Christ Death Christ. Niestety potem wszyscy kuźwa mówili że to yehowa zerwał. I tak to jest w org.

--- Koniec cytatu ---
Kurde, słyszałam tę historię. Wtedy, w latach 90-tych rzeczywiście wszyscy mówili, że to działanie Jehowy (pewnie do tej pory tak mówią). Ale numer.

matowa:
Kiedyś na zgro brat czytał werset, nie pamiętam dokładnie jaki, ale było coś o piorunach i w tym momencie tak trzasnęło i się rozlało (w ogóle często były ulewy na zgro :D). I też mówiono, że to znak Boga. A podobno cudów nie ma.

Opatowianin:
Coś pisali o tym nawet w Roczniku 1994 (gdzie była omówiona działalność w Polsce), jak to apele do zarządu stadionu o zdjęcie satanistycznego plakatu nie skutkowały, ale po gorących modlitwach, w ostatnią noc przed kongresem wichura porwała ten plakat na strzępy...

A teraz się okazuje, że to kolejna bajeczka wts... ;)

ewa11:

--- Cytat: Opatowianin w 11 Styczeń, 2019, 14:20 ---Coś pisali o tym nawet w Roczniku 1994 (gdzie była omówiona działalność w Polsce), jak to apele do zarządu stadionu o zdjęcie satanistycznego plakatu nie skutkowały, ale po gorących modlitwach, w ostatnią noc przed kongresem wichura porwała ten plakat na strzępy...

--- Koniec cytatu ---
Tak, tak, tak. Wiedziałam, że tę historię znam nie tylko z opowieści, ale skądś jeszcze. No, kolega butelczyk zapisał się na kartach historii WTS-u. :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej